SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychotropy a odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Dobrze to nas nie interesuje.

Pisz czego oczekujesz odnośnie saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
za wiele kolego nie zdziałasz z lekami od psychiatry. Czy to antydepresanty czy dorazne benzosy dostaniesz działają one na zasadzie bycia warzywem. Odechce ci sie po nich trenowac i trzymac diete jesli wofgole ja trzymales. Depresja to taka choroba z ktora sobie samemu trzeba poradzic swoja silna wolą. Leki tylko przytłumia cie i po odstawce wszystko wroci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Kolego dieta była i jest, no może teraz w jakiś 80% trzymam.
"Krzykacz" to mnie interesuje że nie jeden tu z forum ma lepszą wiedzę niz lekarz na temat hormonów i leków. Chce leku na depresję który nie będzie kolidował ze środkami na odblok.


Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2015-10-27 14:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Leki takie jakie SSRI /SNRI/TLPD/ SARI czy inne antydepresanty czy benzodwuazepiny nie wchodzą w interakcje z lekami stosowanymi w odbloku. W interakcje mogą wchodzić leki z grupy neuroleptyków ponieważ podwyższają poziom prolaktyny. . Poziom prolaktyny, podnoszą nieznacznie też leki z grupy SSRI/SNRI/klomipramina oprócz sertraliny ,nietypowego leku tianpentyny, oraz nowego leku agomelatyny tem ostatni -[wątpliwa skuteczność i drogi] oraz leku Bupropion który ma nietypowe działanie na wychwyt noadrenaliny i dopaminy

Odnośnie odbloku pct zrób badania hormonów , prolaktyna, progesteron , estradiol, FSH LH wtedy ustawimy odblok.

Następna sprawa dostałeś odp, to jest nieistotne czy mamy wiedzę czy nie , w sprawach zdrowotnych decyzje o leczeniu podejmuje tylko i wyłącznie lekarz, za bardzo przeceniasz forum, napisałem tobie tylko informacyjnie , o interakcjach , my tu zajmujemy się dopingiem , oczywiście czasem można coś dopisać,ale forum nigdy nie zastąpi porady lekarskiej

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
saa i antydepresanty to niezbyt dobre połączenie,druga sprawa to przy tego typu problemach wogóle nie brałbym sie za saa


Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2015-10-27 18:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
sewww
za wiele kolego nie zdziałasz z lekami od psychiatry. Czy to antydepresanty czy dorazne benzosy dostaniesz działają one na zasadzie bycia warzywem. Odechce ci sie po nich trenowac i trzymac diete jesli wofgole ja trzymales. Depresja to taka choroba z ktora sobie samemu trzeba poradzic swoja silna wolą. Leki tylko przytłumia cie i po odstawce wszystko wroci


oj nie zgodze się z Toba kolego, antydepresanty czasem sa jedynym wyjsciem i nie ma co zwlekać z ich przyjmowaniem. Nie nie staniesz się po nich żadnym warzywem pomogą zasnąć oraz np. poradzą sobie z natrętnymi myślami. W przypadku nerwicy uspokoją. Owszem depresja to najch**owsza choroba jaka istnieje niszczy od środka i wiadomo trzeba sobie z nią samemu poradzić ale te leki naprawdę mogą pomóc.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Co do badań hormonów robiłem właściewie niedawno żeby wejść w odblok z hormonami w widełkach. Do zbicia miałem i to niewiele estro bo exe leci cały cykl. Odblok już mam ustawiony jak trzeba. Nie to że przeceniam forum ale przejechałem się już na paru lekarzach w tym w sprawie depresji i szkoda mi już zdrowia, czasu i pieniędzy na to. Dzięki koledzy za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
a hormony tarczycy kiedyś badałeś?często ludzie są leczeni fluoksetynami i innymi antydepresantami,a później okazuje sie że wszystkiemu winna jest chora tarczyca,a jednym z objawów są właśnie stany depresyjne


Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2015-10-27 20:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
bogdanobb
saa i antydepresanty to niezbyt dobre połączenie,druga sprawa to przy tego typu problemach wogóle nie brałbym sie za saa



Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2015-10-27 18:54:26



Takie połączenia brało wielu czołowych , kulturystów pro, więc nie generalizowałbym bo grożnych interakcji nie ma , bardziej chodzi o aspekt psychologiczny głębokość depresji bo saa mogą mieć zgubny wpływ na psychikę, ale sam testosteron ,może też poprawiać stany depresyjne lub być dodatkiem do leku przeciwdepresyjnego.
Nie jestem gołosłowny macie badania że testosteron może pomóc w depresji o to pierwszy lepszy link.

https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1092557&id=14&pid=17045469

Tylko nie dotyczy to autora który nie wie gdzie się udać , szkoda mu kasy na specjalistów jak pisze i oczekuje diagnozy od nas , oraz może doboru leków , co jest niemożliwe, bo depresja ma wiele twarzy i dobranie leków wymaga dużej precyzji, wywiadu lekarskiego, jest to też metoda prób i błędów, może jestem głupi może bzdur mnie uczyli jak kończyłem kurs technika farmacji, może moje podejście też jest zbyt liberalny.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
nie jestem na tyle głupi aby zrobić wszystko i wziąć wszystkie leki jakie kto mi tu zaleci bo mam też swój rozum. Chodziło mi o lek i ewentualne interakcje z odblokiem.Muszę mieć punkt zaczepienia po to tu pisałem a potem dalej sam poczytam, poszukam, kogoś dopytam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po mini-cyklu

Następny temat

yohabina ktora nailepsza

WHEY premium