SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

psychotropy a kox

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ja po 50 mg padłem tak ze nie czułem jak mi się reka o rozgrzany grzejnik przypala i blizne mam do teraz,a tu ****a takie dawki nie uwierze

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
zakaz juz mam spozywac kofeine bo powoduje stany lekowe (swoja droga nigdy ich specjalnie nie mialem...)


ja sie po kofie tak dziwnie czuje.Moze nie sa to stany lekowe ale cos w tych klimatach.A kawe i tak pije bo lepsze to niz nic, nie mam sie czym na codzien wy***ac.Ew efedryna ale codziennie brana to tez deo bani.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ja wale 4-6 kaw noca bo siedze w pracy..Jak nie wypije to bym sie ku.r.wa podpalil,polamal i kto wie co jeszcze.Bez kawy wogóle nie mysle i blednik mi nie dziala..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
tzn jak ci blednik nie dziala?
ogolnie kawa mnie tak ekstra nie trzyma.Na poczatku troche a pozniej jakies****owe zjazdy :(

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
nie kontaktuje reakcji,albo nie nadazam za czyms.Myslenie mi wogóle nie idzie.Ostatnio alarm zapomnialem wylaczyc w strefach i poszedlem na patrol,to dzwonili do mnie juz czy wszystko okej etc..:D
Ostatni patrol robilem jakies 45min temu to kawe chlipnalem przed po poprzednim razem jak bylem czyli 2h od tamtego(mniej wiecej co2h laze patrolowac budynek) i bym sie rozwalil o szafke i wypie.r.dolil na schodach.Bez kawy mi nie idzie wogóle.
Jaram na tych nockach tez jak smok.Zgaga mnie zzera pomimo ze 3 rennie zjadlem.Wogole antkuje sie oprócz tego.Kosmos,bo antek dziala z leksza usypiajaco i leniwie jak mietan..;]

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ciekawy przypadek
troche katujesz narzady ze tak powiem %)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
przydalaby sie jakas porada jak zniwelowac a raczej pozbyc sie tej okrutnej zgagi..bialka za duzo?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
przy takiej ilosci rzeczy to**** wie.Przypomnij sobie po czym sie zgaga zaczela.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
po cyklach oralnych jakies 2 lata temu.W przeciagu roku zzarlem ok 300tab winka 10mg laPharmy i ok 200mietka z BD po 5mg..przed tym miewalem tylko czasami z przezarcia prawdopodobnie..teraz to potrafi byc norma kiedy wlasciwie wrócilem do treningów i diety hiprotein,bo pewien czas nie cwiczylem.
Pale ogólem malborasy czerwone albo westy ice..z polski sobie przywiozlem;p
nie pije alkoholu prawie wogóle.Co jest powodem?

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
lekarza nie bede zgrywal Ale tak ogolnie robiles jakies badania?Od tych tabletek mogles sobie uszkodzic zoladek, moze to od watroby.Samo jak widac nie przejdzie.
Ja jak lykalem namietnie tabsy z kofeina to mialem odruchy wymiotne po nich i po jakims jedzeniu tez.I w sumie do teraz mi nie przeszlo.

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która meta?

Następny temat

Apteka-pomocne konkrety

WHEY premium