SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygody z alkoholem w czasie cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
pieerdoole kreski życia nie wezmę ni huuuja

"... i choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę..."
+07.04.2010-22:00+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
jak ktoś ma beret zryty to w ogóle nie powinien pić
na na cyklu jestem łagodny jak baranek ,gorzej na PCT

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-03-29 14:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
flex o ten zryty beret to było do mnie?

"... i choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę..."
+07.04.2010-22:00+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
nie
pisałem ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
to ok, idę trochę się rozruszać bo ładnie się nawet na dworze robi... a nie od rana na kompie tylko... pozdrawiam

"... i choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę..."
+07.04.2010-22:00+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Dla mnie chlanie będąc na bombie to głupota do potęgi i wiocha. Albo jesteś sportowcem i myślisz o swoich wynikach poważnie, albo jesteś wieśniakiem (przyp. wieśniak to stan umysłu, niezależny od miejsca zamieszkania/pochodzenia), który wali bombę by podrywać dziewuchy na wiejskiej potupajce. Sam doping jest już niezłym obciążeniem dla naszego organizmu, a dodając do tego procenty mamy mieszankę wybuchową. Wiem, że twardogłowe "koksy" na cienkich nogach mają gdzieś takie uwagi, ale może ktoś weźmie sprawę na poważnie. Co innego 2-3 razy w tygodniu lampka czerwonego wina. Nasz układ krwionośny, na pewno będzie nam wdzięczny.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
skonczyłem cykl i mialem kawalerski kumpla, na drugi dzien wymiotowałem krwią, nikomu nie polecam takiej zabawy,ale sie nauczyłem na swoim błędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
i głupocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1340
Nie ma co pic!!Potem kac i sila spada a chyba nie o to na cyklu chodzi.Wiadomo,ze czasem cos wypadnie jak np. teraz swieta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
a dostrzegacie takie zjawisko ze na cyklu mozecie wiecej wypic??ostatnio na moje wlasne urodziny zdarzylo mi sie troch wypic i bylem zszokowany i dotego 0 kaca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny ew. drobnerj poprawki i dobór PH

Następny temat

Niski stan testo

WHEY premium