SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwa w treningu po cyklu na winie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
No wlasnie.... Jak to jest? Bo ja sobie przyjalem ze cos mi tam spadnie po cyklu(cykl trwal 5 miechow, przerwa do stycznia od saa) i ze w pierwsze 4 tygodnie nowego cyklu na kick starcie odrobie to co stracilem.

Mniej wiecej dobre rozumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie się to sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
do autora jesli masz zamiar ladowac to winko to kolosalnej masy nie zbudujesz ,winko wcale nie jest lajtowym koksem,podstawa to odpowiednia dieta bo z samego lykania winka nic nie zdzialasz,w twoim przypadku (twoja waga) lepiej bys zainwestowal w mete,nie oszukuj samego siebie zaczniesz raz to nie przestaniesz!najlepsze wyjscie do konca roku tylko dieta i suplementy.od stycznia 200mety i zaczynasz zabawe.pozdro

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
Ok, mysle, ze poslucham kolegi bo wie co pisze Zostawie to na pozniej, a teraz udoskonale diete i kupie jakies suplementy. Jak widac mozna kulturalnie rozmawiac, radzic mniej doswiadczonym, a nie walic ironia i uszczypliwymi tekstami jak w podstawowce. Jeszcze raz dzieki KLATWA za glos rozsadku

Kyong ye!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
To jest tylko na probe


Twoj mózg napewno jest większy, niewątpliwie ale zawartosc jest pusta, ale kabareciarz z ciebie, przynajmniej sie usmialem..

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
"...ale zawartosc jest pusta"

Tym tekstem Wlasnie udowodniles jak jest intelygentny. Nie ma jak pusta zawartosc hahaha... Pomyslal bys troche i wykminil, ze slowo 'zawartosc' mowi nam samo w sobie, ze cos jest w srodku, nie? Mowisz np. zawartosc puszki, a jak puszka jest pusta to sie mowi, ze jest pusta i juz, slyszales zeby ktos powiedzial kiedys ze zawartosc puszki jest pusta? hahahaha... I kto tu jest kabareciarz? Przepraszam z OT, ale rozwala mnie jak ktos posadza kogos o brak mozgu a sam ma chyba wyprostowane zwoje

Kyong ye!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Zawartosc czyli cos co jest w srodku, nie koniecznie musi tam cos byc, to co jest wewnątrz,w twoim przypadku pustka i nie trenuj mnie synku oki, bo poprawnie napisalem, widze ze juz wystąpily skutki uboczne po tym twoim winstrolu.. na tle psychicznym Chudy jak kij a bierze sie za koks to tez chyba swiadczy o twoim intelekcie..zal.pl ;/

Zmieniony przez - Fanatyk01 w dniu 2008-07-05 14:12:29

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
Nie synkuj mi tu, bo znajac zycie pewnie jestem starszy od Ciebie o kilka dobrych lat. Nie dosc, ze piszesz jakies dziwne rzeczy to jeszcze nie umiesz czytac, napisalem wyraznie ze dwa razy, ze jeszcze nic nie bralem, to jak od winstrolu mialy wystapic skutki uboczne?

"Zawartosc czyli cos co jest w srodku, nie koniecznie musi tam cos byc, to co jest wewnątrz"


Widze, ze juz nie masz co pisac to trzeba sie smiac z tego, ze jestem chudy. To byl moj ostatni post odpowiadajacy na Twoj. Juz wiecej nie bede pisal, a Ty mozesz juz sobie bazgrac co chcesz.

Kyong ye!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Nie synkuj mi tu, bo znajac zycie pewnie jestem starszy od Ciebie o kilka dobrych lat. Napewno
Ale ty jestes trudny ;/ Nie smieje sie z tego ze jestes chudy tylko ze łapiesz sie za koks z takimi wymiarami,napisales ze brales więc nie pier.dol, czytaj ze zrozumieniem, gdybys byl starszy dojrzaly wiekowo to bys nie bral za saa w takim stanie, przeciez to istny IDIOTYZM, tyle ode mnie

bez odbioru

Zmieniony przez - Fanatyk01 w dniu 2008-07-06 00:27:13

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużenie cyklu

Następny temat

Roznica pomiedzy HCG

WHEY premium