SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramiona?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
siema.mam pytanie bo z tegho co czytam to wszyscy mowia ze nie powinno cwiczyc sie przedramion kidy cwiczy sie FBW ale mam pytanie czy moge cwiczyc te przedtamiona robiac HST? bo cwicze HST i niegy nie robilem przedramion ale sa one bardzo male i chcialbym je troche rozbudowac ale nie wiem czy ich cwiczenie ma jakis negatywny wplyw np na biceps czy jak??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
nie ma sensu robic przedramion, naprawde. pograj sobie w tenisa jak Ci na nich bardzo zalezy (przez 3 dni mialem zakwasy na przedramieniu).

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Jeśli chcesz rozwinąć swoje przedramiona to polecam zwijanie sznurka z ciężarkiem. Zaj***scie wchodzi, z 5 serii na takim czymś (zależy jaki masz zawieszony ciężarek). Np. ja po 3 seriach to nie mogę w ogolę palcami ruszać. Sprobuj tego ćwiczenia jeśli masz taka możliwość, polecam





Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
ok dzieki. nie chodzi mi o konkretne cwiczenie tylko poprostu pytam czy jesli bd je cwicvzyn przy hst to bd wieksze szanse na przyrostu tej partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
nie.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
aha dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3454
A takie pytanko bo wszyscy mówią o tym ćwiczeniu ale nikt nie mówi jak ma ręce podczas robienia Trzymacie je pod jakim kątek po podłogi? 90 stopni? Czy może ręce przy ciele są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Ręce starać się mieć wyprostowane, równoległe do podłogi, a 90stop. w stosunku do ciała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT->male pytanko o technike cwiczenia

Następny temat

Male pytanko, prosze o rade ;)

WHEY premium