SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przed treningiem HIIT i po

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Witam, co powinienem jeść przed i po treningu HIIT ? Dodam że jestem endomorfikiem i niechce żeby mnie zalało na brzuchu podczas robienia masy i czy mogę HIIT-a robić przed snem, bo w ciągu dnia w nietreningowe dni będzie ciężko. Oczywiście jeszcze przed tym treningiem BCAA.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przed nie jem nic (aeroby/hiit na czczo), od razu po banana, a 30 min później węgle złożone+dobre białko, np. ryż z kurą. Ilość zależy od Twojego bilansu i celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Ale jeśli HIIT ma być przed snem to po nim nie wystarczy np. chudy twaróg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej dorzuć węgle złożone. ww na noc są ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
No niewiem czy dla endomorfika węgle na noc będą dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Ktoś jeszcze się wypowie ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja całą dzienną pule ww (a jestem na High carb) ładuje wlasnie potreningowo i w ostatnim posilku na noc. tez mam sklonnosci do tycia. węgle to nie diabeł, umiejetne ich wykorzystanie i odpowiednia ilosc są bardzo wskazane. jesli zgadza sie z twoim BTW i kcal, to mozesz i w nocy zjesc

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase

Następny temat

redukcja czy masa??

WHEY premium