SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeczytajcie to

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
witaj keto po raz piąty

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od jutra same anioly :)
no postaram, sie

anne16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam podobny problem z tym, że ja idę w drugą stronę, tzn. ja chce przytyć...
Ale również się biorę za siebie od jutra... (powiedział to Spec, jedząc suchy chleb, popijając herbatą cytrynową z 2 łyżeczkami cukru)

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, ale bedzie zgrana ekipa.
Witaj dietko ulozona według zasady "Zrob to sam"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tam nie łamię diety

Powiem Wam jeszcze coś - to nie Wy łamiecie dietę, to dieta łamie Was - nie dajcie się złamać

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Właśnie - podobne problemy ma każdy - ja też jestem na keto i udaje mi sie je utrzymać
Jakoś nigdy mnie tak wegle nie ciągnęły tak jak teraz...
Ale jeszcze sie nie złamałem - i raczej nie złamie - bo mam ku temu powody.

A tak przy okazji - najgorsze co mozna zrobic to ustalac sobie terminy - od jutra, od przyszlego tygodnia, od czerwca itp
Jesli chcesz cos zrobic - to zacznij od zaraz.

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"I am not now what I was yesterday, and I am not now what I shall be tomorrow"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co więcej - nie ustalać do kiedy ta dieta, bo się można rozczarować wynikami . Jedyna skuteczna odpowiedź na pytanie do kiedy brzmi: do skutku

PS. Dezirku, ja jeszcze nie jestem na keto, na razie zwykła redukcyjna, minus 6 kilo od 5 maja

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
U mnie od jutra bedzie suplementacja. Czyli Kreatynka z HMB Zobaczymy jak dlugo pociagne bo jakos zawsze mialem problemy z odmowieniem sobie porannej kawy, ale juz od tyg. nie pije wiec chyba bedzie dobrze

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym niepiciem kawy przy braniu kreatyny to bujda Było o tym kiedyś chyba w dziale Olimp.

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Z badań hamerykanskich wynika ze wcale wiecej nie jemy ,tylko duzo mniej i duzo gorzej,,ja po raz ktorys z rzedu proponuje diete białkowa, nie trenuje wcale wyczynowo, ani nawet amatorsko i naprawde nigdy nie jestem na tej diecie głodna..wrecz przeciwnie czasami wmuszam kolejny posiłek by znow nie zabic swojego metabolizmu i juz rowniez ciesze sie na truskawki, ktore uwielbiam, bo nie bede musiała sobie ich odmawiac co czyniłam od kilku dobrych lat...jedyna wada tej dietki to dosc wolne chudniecie ale ja wole zyc bez kolejnych załamań..szczerze sie przyznaje ze miałam juz trzy na obecnej diecie ,raz zezarłam tune tuz przed snem i dwa razy nafaszerowałam sie żelkami mniam, ale czasami organizm po prostu tego potrzebuje i nigdy nie poczułam sie winna.. w przeciwienstwie jak byłam na innych dietach i winiłam sie za kromke chleba nawet z chuda szynka..
Stara dupa ze mnie i wiem jak to wyglada myslimy sobie cholera fajna ta dieta, ale najpierw szybko schudne te 5 lub 6 kg a pozniej bede sie jej blizej przygladac;-(i moze zastosuje...

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto na AWF?

Następny temat

kolej na mnie :)

WHEY premium