SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o wasze opinie...dietka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
Przed sniadaniem jak zalecaja producenci wypijam porcje HP. do tego troche bialka
Sniadanie:
-jajecznica z czosnkiem(3 jajka) + ciemne pieczywo


30 minut przed białko i HP
Posiłek bezposrednio przed treningiem: kanapka z wedlina

Po treningu:
piers z kurczaka z warzywami lub w ciemnym pieczywie z ketchupem

Około godziny 16 porcja białka + 2-3 plasterki chudej wedliny

Kolacja:
Jajecznica z chuda wedlina i czosnkiem, krewetki, jajka gotowane, zalezy na co mam ochote

Poźniej odżywka białkowa na wodzie.

Wszystkie porcje odzywki bialkowej robie na 3,2 melku zeby przyswajac jakies tłuszcze i wegle, ostatnia na wodzie(licze na to ze tłuszcze które sa w jajecznicy pozwolą wchłonąc białku) Na tej diecie czuje sie bardzo dobrze a musze przyznac ze bardzo ograniczyłem jedzenie, absolutnie nie czuje wysiłków diety i nie sprawia mi ona problemu. Do tego ćwiiczenia na mase + w niedalekiej przyszłosci biegi. Co o tym sądzicie...? /niedługo przyjdzie mi venom 3.0, wczesniej brałem spalacz ale nie wiem czy tego wezme...moze wytestuje pare dni. Ale głównie prosze o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
no jak ide na trening na 1,5h to widze w tym sens zeby zjedzone wczesniej aminokwasy były dobrze transportowane przez insuline i tym samym wchłaniane podczas całego treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
litosci..


1. to nie jest dieta, oblicz zapotrzebowanie, ujemny bilans itd.
2. po co ci HP na redukcje
2. nie jada sie pieczywa na redukcji
4. bialko dalbym przed snem, a twoja "kolacje" na podwieczorek

Wszystkie porcje odzywki bialkowej robie na 3,2 melku zeby przyswajac jakies tłuszcze i wegle
y, wiesz na czym polega redukcja wogole, po co dorzucasz jeszcze wiecej wegli

tłuszcze które sa w jajecznicy pozwolą wchłonąc białku
co najwyzej tluszcze spowolnia jej wchlanianie, a nie 'pozwola'

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
HP zeby nie zleciec z miesni
jakie to źróło wegli to pieczywo skoro inne mam ograniczone praktycznie do minimum
białko pije przed snem unikajac wegli daltego robie na wodzie
białka występuja naturalnie obok tłuszczy dlatego sa lepiej wchłaniane w ich obecnosci niz w obecnosci wegli(każdy podrecznik medyczny tak mowi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba odwrotnie? Tłuszcze spowalniają wchłanianie białka, to dlatego po treningu nie jada się tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
nie jem bezposrednio tłuszczy po treningu, po nim jem kurczaka z warzywami lub mała iloscia pieczywa. oczywiscie nie mowie tu o ogromnych ilosciach tłuszczu ale chyba medycyna nie kłamie :) daltego ostatnio odzywke białkową przyjmuje około godziny po kolacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
zamiast chleba wrzuc ryz
nie chcesz aby polecialy miesnie, a jaki masz staz? miesiac? dwa?
z taka dieta nic ci nie poleci

jak chcesz myslec ze tluszcz przyspiesza wchlanianie bialka to twoj wybor

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
trenowałem wczesniej dwa lata wioslarstwo później koszykówke :)
i powiez mi gdzie tu sa duze ilosci wegli ?? hmmm?? w 3 kromkach ciemnego chleba, no chyba na kogos ważacego ponad 100 to nie jest dużo??
białko zwierzece czyli potrzebne ZAWSZE wystepuje w otoczeniu tłuszczy... czy to mniejszym czy to wiekszym...no ale dobrze :)
a HP ...zasłużony KONIU151:jest pomocna przy budowaniu masy, ale przy redukcji tkanki tłuszczowej zachowuje te same właściwości - pozwala zwiększyć/utrzymać siłę, wytrzymałość, hamuje katabolizm, zwiększa motywację...można by tak długo i długo...
Czyli - połączenie kreatyny ze spalaczem sprawdzi się zarówno podczas diety masowej, gdy zależy nam na kontroli brzucha<spalacz>, jak i przy redukcyjnej, gdy chcemy "zapomnieć*", że jesteśmy na redukcji<kreatyna>.

Zmieniony przez - bartekoza w dniu 2009-03-04 23:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
napisz ile masz lat

http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=96
http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=89
ktos ci naklamal troche

ale ty nie bierzesz spalacza, od ktorego powinienes zaczac..

jak nie masz duzego stazu na silowni to imo dobra dieta ci by wystarczyla na utrzymanie tych miesni co masz, ale to twoja kasa, skoro wolisz wiecej wydac

zwieksza motywacje, hm.. jak spojrzysz na puszke to odrazu chce ci sie isc na trening? czy on robi sie sam za ciebie moze? mi wystarczy samozaparcie i chec zmiany

lepiej nie zapominac ze jestes na redukcji , a ostatnie zdanie to bardziej pasuje do diety

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
aha, i odnosnie diety:

polega ona na dostarczaniu organizmowi odpowidniej ilosci B/T/WW, a nie na jedzeniu tego na co masz ochote

nie je sie pieczywa i tyle, 100g to 1,5 kromki, czyli ponad 50g wegli o wysokim IG.

przed silownia masz kanapke z wedlina, jezeli daje ci odpowiednia ilosc bialka i energii, nie moja sprawa, mozesz jesc nawet parowki

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
jak widizsz w mojej diecie jest kurczak :) wiem o tym ale zawsze jest tłuszcz przy białku a ograniczajac wegle przy mojej wadze musze czerpac wiecej energii, czyli dodatkwo tłuszcze + wiecej białka. Jeszcze nie biore ale wczesniej juz brałem dosc telepiący srodek w kazdym razie jescze nie wiem czy wezme :) mam 20 lat :) robie dosc ciezkie treningi i nie chce duzo spasc z łapki bo jest ładne 41 a moze akurat uda sie cos wyrobic wiecej na białku jednoczesnie zrzucajac tłuszcz.

http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=156
http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=149  :):)

no jakos nie chce tracic tych swoich 41 dlatego tez biore tego stacka który w jakims stopniu zmniejszy katabolizm i zwiekszy regeneracje, licze tez ze moze jednoczesnie nie strace zbytnio siły. jesli tobie wystarcza motywacja to okej-jestes wspaniały :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
prze3d treningiem zjadam 30 gram białka a bezposrednio przed pieczywo ciemne zeby starczyło energii podczas całego trenigu.
moja kanapka ma 15 gram wegli :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta low carb / sogi

Następny temat

połączenie omegi i Kelpu

WHEY premium