SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o szybkie spojrzenie mojego planu zawiele co nie ma czego poprawiac

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
gandi87
nie zrozumiałeś co napisałem??? pisze że cały czas ćwicze na mase (na sile mi narazie nie zależy bo i tak wiele jej nie mam z taką wagą)

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
ciekawe mi jakoś siła się zwiększa.. może jestem alien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
to ja nie wiem heh :)
przynajmniej nie biore na mase wielkich ciężarów by nie spalić mięśni

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Dobra jopu91, przekonałeś mnie - masz SOGa

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
odbijam hehe

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
A teraz na serio - JAKIM CUDEM MOŻNA PALIĆ MIĘŚNIE DUŻYM CIĘŻAREM?? Ktoś Cię w błąd wprowadził, powinieneś poczytać trochę bo brak Ci podstawowej wiedzy niestety

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
a jeżeli bede robił takie ilości powtórzeń jak przy treningu na mase a dobiory za duży ciężar (tak abym ostatnie powtórzenie w serii robił ledwo,ledwo) to mięśnie będą dalej rosły czy staną w miejscu ???

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Stagnacja MOŻE być wywołana takimi robieniem treningów żeby nie zostawało siły na żadne powtórzenie w ostatniej serii, rzadko stosuje się formę ćwiczeń do załamania ruchu i zwykle w krótkim okresie czasu.
Poza tym, co ma ilość powtórzeń do celu treningowego? Nic, takie schematy to w ubiegłej epoce, nie teraz. Cel regulujesz dietą. Siłe uzyskujemy dzięki wielostawowym, ciężkim ćwiczeniom, a rzeźbę - oprócz odpowiedniej diety - aerobami. Wyciągnij wnioski. Szukaj postów podwieszonych i czytaj

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
heh
spoko
dzięki za "garść" informacji
a jeżeli po treningu mam ogromne zakwasy to i tak urosne jeżeli mam diete z dodatnim bilansem kalorycznym??? i czy ta masa rozłoży sie równomiernie na całe ciało ??

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Byczek aka silownia10 poleciał i już nie wróci.

Dzięki Koniu

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PowerZiomal %-) / dziennik / wyglad ;]

Następny temat

Profesionalistów Prosze o dobrą rozpiske na mase.

forma lato