SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o rade - suple, odzywki, dieta, trening!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
jasieniek tak i kasy sporo poszlo i rozpiske niezla zrobilem ale trzeba zadbac by pieniadze na marne nie poszly thx za soga i rewanzuje sie pozdro!!

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
aha i post juz umiescilem w dziale diety i treningu wiec teraz czekam cierpliwie za jakimis sugestiami z tamtych dzialow ktos sie jeszcze wypowie na temat kreatynki (treningowe 2 x 5g, nietreningowe 2 x 5g czy treningowe 2 x 5g, nietreningowe 5g bo widze ze teraz wiekszosc ludzi bierze w nietreningowe "tylko" 5g

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
T: 2x5g
NT:1x5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
peptyd jest wolniej przyswajalna forma o ile wiem wiec proponowalbym brac jak piszesz rano & na noc, po treningu t6
krea w treningowe 2x 5g rano na czczo i po treningu, n-t tylko rano na czczo 5g

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
ok zanotowalem starczy kretki na dluzej bo 560g to sporo, jedna dawka to 6,5g (5g kretki, 1,5g taurynki) thx i pozdro

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Z kreatyną juz chyba wiesz
Co do glutaminy to źle CIebie zrozumiałem- oczywiście najlepiej będzie to połączyć, może być tak jak móiłeś w treningowe peptyd w nietreningoe glutamina..
NIe wiem czy peptyd jest wolniej przyswajalny ale wiem, że napewno jest dużo lepiej przyswajalny .. Możesz tez spróbowac kombinację żeby brać go codziennie w jednej dawce a inne dawki to glutamina.. Tylko w ten sposób chyba na dużo krócej starczy..
pozdro

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
pomyslimy pozdro

brak podpisu z powodow technicznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMP - podróbka czy też nie??

Następny temat

Mieszanie różnych kreatyn w jednym cyklu

WHEY premium