SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o opinie, dieta redukcyjna, kobieta!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co racja to racja, napale sie a potem za duzo na raz bede chciala zrobic i zniechecenie gotowe!!! Tym razem sie nie poddam! Z wrazenia chyba bloga zaloze, łatwiej mi bedzie sie radzic i na biezaco kontrolowac. Zrobilam se nawet fortki ale siara straszna mi je wrzucic . Kwestia zdecydowanie do przemyslenia . Dziekuje Ci bardzo za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
tak ... zakładaj dziennik treningowy

a zdjęć się nie krępuj... akceptuj się zawsze...
i wyznaczaj sobie cele, bo wszystkie są osiągalne

pzdr





kręgosłup - szanuj go ponad wszystko

jeśli w którymś z podanych przezemnie ćwiczeń odczujesz jakikolwiek ból - zaprzestań treningu !!!

... i powiadom mnie proszę

spróbuj zrobić to ćw. korekcyjne
- połóż się na plecach na macie
- podkurcz nogi przyciągając je do klatki piersiowej
- następnie bujając tułowiem zrób kołyskę na plecach
- ruch musi być płynny

czy czujesz ból przy tym cwiczeniu?

następnie

- klęknij na kolana
- cofnij mocno biodra, jednocześnie wyciągnij ramiona jak najdalej możesz przed siebie po podłodze / tak jakbyś modliła się do allacha ;)
- staraj się sięgac palcami coraz dalej, cały czas kontrolując biodra aby nie szły do przodu

- czujesz ból ?


Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-03-26 23:14:31

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-03-26 23:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jejku dopiero teraz zauważyłam że dopisałeś mi wiadomośc . No więc zrobiłam te 2 ćwiczenia korekcyjne i nie czuję przy nich bólu . To chyba dobrze prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
To Git

napisz jeszcze proszę wrażenia z treningu jeśli dziś go zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Założyłam dziennik wiec zapraszam, no i zdjeciucha też są wiec mozna "podziwiać" . Ide dzis na siłke i zdam oczywiscie relacje wieczorkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dietka dla mnie?

Następny temat

powrót 30-to latka na siłownię i kilka pytań z tym związanych

WHEY premium