SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionat +trenbolone i jaki odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
jestem w pierwszym tygodniu cyklu propa i treni za sobą mam już 2 strzały,zastanawiam się kiedy zacząć tren np
1- prop 1-8
Tren 8-12
Hcg-1500iu
Clomid 100mg
Czy może
2- prop 1-12
Tren 6-12
Hcg-1500iu
Clomid 150mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
W 6 lat treningu z przerwami i progres 18 kg czystej masy mięśniowej to jest źle? 6 lat temu ważyłam 62 kg i zacząłem trening 3cykle(nie powiem ze były one dobrze ułożone bo źle i bez dobrej diety) ale doszlem do 86kg nie wysilajac się,i przez ostatnie dwa lata zero koksu i dieta do 2500 kalorii.teraz czas na normalny cykl z dobrą dieta i myślę że będą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełnij to: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
a jakoś po ludzku Ci się to rozpisze. Teraz tylko 2 ini propa poszły tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
1. WIEK: 33
2. WAGA: 80
3. WZROST:182
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 59
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 z przerwa6miesicy
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:3 cykle 1-omka,meta,deka,2- test Cypion,deka 3-propion.tren,boldenon. Każdy 12tyg i dobry odblok, ostatni cykl słaba dieta była.
8. TRENING: 4razy w tyg po 70-90min
9. CEL CYKLU: sucha masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2lata
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): dobrze przybierać masę i nie mam problemu ze jest redukcja
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie zauwazylem
15. PPM (podstawowa przemiana materii):w normie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 160 3lata temu aktualnie nie dzwigam dużych ciężarów kontuzja pleców była i odpuściłem szarpanie martwym
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a diety jakiejś nie masz, bo spektakularnie to wszystko nie wygląda?

Ile tego propa wbiłeś tylko 2 ini i nic więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Dieta- 1 śniadanie 3 jajka bułka paryskaz kiełbasa drobiowe,banan.nastepnie
2 posiłki, obiad to warzywa,ryż biały,kurczak,i dodatki owoce,czasem ciasto jak czuje potrzebę słodkiego ciasto ze bloga zrób to smacznie i odżywka białkowa co dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
bilem już 2 strzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
No i ważne to że pracuje po 12 godz to też ciężko odpocząć ale i tak jestem zadowolony z ostatnich cyklow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
No i ważne to że pracuje po 12 godz to też ciężko odpocząć ale i tak jestem zadowolony z ostatnich cyklow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edytuj posty ikonka (jedna z trzech) po prawej stronie posta ta z trzema kreskami. Bo śmietnik zaraz się zrobi z tematu. To nie masz diety tylko jesz byle co, a drugi cykl z trenem będziesz leciał? Zastanów się czy to mądre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Nie chce rozpisywać wszystko to jem i ile czego bo dużo by pisać ale od 2 lat jem żywność bez zbędnych tłuszczy i ułożona z pomocą( Anth bailes) zyje się lepiej sylwetka z masy z przed 2 lat z 86kg na 80, przypominam że ostatni cykl był źle ułożony i dieta masakra,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie ogarniesz miski i treningów to będzie lipa, bo przez 6 lat to za wiele nie zrobiłeś i tren Ci nie pomoże.

1-12prop
1-9 tren
do pct 10.ooo hcg 30cloma 30 tamoxa. W 10 tyg zrób badania prolaktyna i estradiol i wstaw je tu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowany pregnal hcg

Następny temat

help

WHEY premium