SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormony i doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak powaznie, to sam sie zastanawiam nad tym samym.
Interesowało by mnie takie porównanie. Wiemy, ze ph maja słabsze działanie i mniejsze skutki uboczne, moze biorąc mniejsze dawki koxu osiągniemy podobne rezultaty przy porównywalnie mniejszych skotkach ubocznych


Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
nigdy nie osiogniesz podobnych rezultatow jak na koksie mozemy zrobic exsperyment ty wezmniesz PH a ja towar np dece i samom dece zeby pojechac tak samo po kosztach i ja bede mial lepszy efekt niz ty i wiecej zdobytej masy niz po PH i ja bede mial mniejsze skutki uboczne niz ty nie mowny ze po niczym nie ma skotkow ubocznych bo po wszystkim sa zawsze cos uszkadza w organizmie czy to jest najlepszy towar z ograniczynymi skutkami ubocznymi czy PH

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, zgadzam sie, ale o co mi chodzi
Jeszcze raz, czy powiedzmy mozna jakoś wyznaczyć dawkę koxu, która była by porównywalana w skutkach ubocznych do ph?
Jak duza jest róznica miedzy skutkami ubocznymi ph i koxu, a jakich dawkach sa porównywalne
Czy np 50mg deki/tyg ma podobne skutki uboczne jak razem 500mg androdiolu i norandrodiolu dziennie
O ile mniejsze, lub o ile wieksze?

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-09-03 20:31:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle, że 50mg deki/tydz. przez okres powiedzmy 8tyg. jest dawką w 90% bezpieczną (trzeba wziąść pod uwagę ryzyko jakichś uczuleń lub ukrytych wad zdrowotnych, które przy koxie mogą wyjść) to bardziej będzie się opłacało brać deke niż np. 500mg 4AD/ dzień (cena niższa, efekty - zbliżone, skutki uboczne - zbliżone). Oczywiście wszystko teoretycznie, wiadomo, że trzeba byłoby przeprowadzić prawdziwe badania. Mimo wszystko temat uważam za ciekawy, może lifter wie coś o jakichś testach medycznych na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid -piszesz, ze skutki uboczne zblizone, skąd to mozesz wiedzieć?
Własnie o to chodzi, czy sa jakieś badania z któych takie porównania mozna by wysnówać


Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
19 Nor-Diol i 4-AD nie konwertuja do estrogenow (ani do DHT) ! Kiedys dyskutowalismy na ten temat z Supermanem. Z artykulu przedstawionego przez Supermana jasno wynikalo, ze mimo wszystko istnieje pewne ryzyko konwersji. Jednak takie ryzyko spowodowane jest ogolnie podwyzszona iloscia hormonow (np. testosteronu), a nie budowa chemiczna poszczegolnych zwiazkow (budowa 19 Nor-Diol i 4-AD z zalozenia uniemozliwia konwersje do DHT i estrogenow). Dlatego mimo wszystko iz istnieje pewne ryzyko - takie ryzyko jest bardzo male - niewspolmiernie mniejsze niz w przypadku np. Androstedionu ktorego budowa chemiczna zezwala na konwersje do DHT i estrogenow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem 90%? Po namyśle daje 95-99% bezpieczeństwa Deki. Czym moge potwierdzić.. no cóż, to są moje przypuszczenia. Poszukam coś nt badań, ale nic nie obiecuje. Swoją opinię opieram na niektórych źródłach, podających np. 50-100mg deki/tydz za górną granicę tkz. dawki bezpiecznej. Znane nam efekty deki to - pryszcze (odpada, za niska dawka), zatrzymywanie niektórych minerałów (odpada, za niska dawka, zbyt krótki okres czasu, chyba, że masz problemy, np.z nerkami), rozregulowanie gospodarki hormonalnej (tu przydałby się jakiś opisik autentycznych badań, bo w tym miejscu zdania są mocno podzielone), nadciśnienie (przy dobrej diecie i zdrowym sercu, powinno wrócic do normy w krótkim czasie po cyklu). Co wiemy o PH? Mało, gdyż mało jest obiektywnych badań na ten temat. Niestety, nie są one lekami, co w pewnym stopniu może prowadzić do nadużyć. Najbardziej oczywiste nasuwa się rozregulowanie gospodarki hormonalnej organizmu. Tylko pytanie za 100pkt:w jakim stopniu zagraża nam 500mg? Może ktoś ma jakieś info?

Spice - prawdopodobnie masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W reklamach i na forum anabolex pisza ze tylko 1-t w 100% nie zachacza o ten proces
W przypadku androdiolu i norandrodiolu jest to zjawisko powszechne
Kieryje sie raczej opinia znawców za oceanu, gdyz tam to temat powszechny
W Polsce nie mozna kupic legalnie tych specyfików i dlatego tez brak opini specjalistów krajowych, którzy dysponowali by badaniami w temacie


Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
1-testosteron nie zachacza o ten proces pewnie dlatego, ze ludzie nie stosuja go w tak wielkich dawkach jak 4-AD czy 19 Nor-Diol Fakt - 1-testosteron jest zredukowany w pozycji 5alpha co uniemozliwia konwersje do estrogenow jednakze tak jak mowilem wczesniej - budowa 4-AD i 19 Nor-Diol rowniez nie zezwla na taka konwersje. Dlatego poczekajmy, az ludzie zaczna stosowac mega dawy 1-testosteron - wowczas napewno dowiemy sie wielu nowych ciekawych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Ja osobiście wole zrobic cykl 40 dni po 10mg dianabolu dziennie , co kosztuje mnie w przypadku polskiej metki 100 pln ,niz wydawac 1500pln na cos co nie jest ani dokladnie zbadane , ani nie ma statusu leku-ludzie czy wiecie jaka procedure przechodzi lek przed dopuszczeniem do obrotu ?
a prohormony ?nikt tego nie bada. Jak zrobilem badania po takim cyklu metki to wszystko jest wporzadku ,libido, watroba itd.
Wiec niech nikt nie pieprzy ze metka jest syfem a deca jest super -bo deci zeby osiagnac efekt zblizony do metki trzeba 8 strzalów po 200mg
a to juz niezle zmniejsza libido i zatrzymuje elektrolity.
Wniosek -polska metka w umiejetnym stosowaniu z oslona to jeden z najlepszych anabolików o ile nie najlepszy.

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat Testosteronu

Następny temat

pytanie o agrowiron

WHEY premium