SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Lara_Croft

8 poziom — Początkujący
Dziennik treningowy
8
otrzymanych szacunów
548
przeczytanych postów
2966
napisanych postów
Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…
Marie Curie-Skłodowska
Nazwa tematu Dział Odp. Data tematu
Odżywianie i Odchudzanie

MIÓD WZMACNIA !!!

<br><br>ponieważ stwierdziłam ostatnio ze zdziwieniem,że pochłaniam słoik miodu tygodniowo i jakoś mniej choruję i w ogóle,postanowiłam sprawdzić,co takiego w tym miodzie jest. "miód, pyłek i
58 2005-02-21 16:08
Odżywki i suplementy

Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18

<br><br>wzorst: 168cm waga: 52kg bf: 14% cel: umiarkowana redukcja z jednoczesnym zachowaniem masy miesniowej trening: (ułożony przez tykę z sfd,ogromne podziękowania) pon - dzień ciężki,
300 2006-04-05 16:28
Odżywki i suplementy

spalacze a metabolizm - pytanie do znawców

ciekawi mnie jedna rzecz, o której chyba nikt nie pisze, a przynajmniej nie znalazłam. chodzi mi o to, że tzw.spalacze tłuszczu powodują pobudzenie i zmniejszają znacznie łaknienie. jak ma się to do metabolizmu? czy mniejszy apetyt, a co za tym
1 2007-07-01 22:20
Trening dla zaawansowanych

Trening Coriny Everson - pytanie

chodzi mi o ten artykuł: http://www.kulturystyka.pl/artykul70/ czy dobrze rozumiem, że przedstawiony tu trening nalezy wykonywac w/g schematu trzy dni treningu - jeden dzien wolny? upewniam się, ponieważ to rzadko spotykane podejście...
9 2007-06-29 08:23
Odżywianie i Odchudzanie

Dieta na całe życie

oczywiście do tyki pytanie:) po obecnym 'cyklu na podrzeźbienie' zamierzam dać sobie spokój i w związku z tym: jak sensownie rozdzielić makroskładniki jeśli ważę 52kg a zapotrzebowanie mam 2770 ??? tak mi wyszło za
2 2006-04-21 11:18
Odżywianie i Odchudzanie

Tyłek vs Uda

od paru tygodni trening w/g tyki (dzięki ogromne!!!): pon - dzień ciężki, hipertrofia funkcjonalna dwugłowe 4 x 6 - mcnpn (robię 8 powt z nieco mniejszym obciążeniem,ponieważ się boję) czworogłowe 4 x 6 - hack squat (j/w) barki przód 3 x 6 -
28 2006-03-20 23:33
Odżywianie i Odchudzanie

Jak zmienić trening ?

już kilka tygodni ćwiczę w/g planu który mi ułozyłeś i jestem zadowolona bardzo z efektów, chociaż przyznam że troche oszukiwałam, w dniu i zaniżałam trochę obciążenia dla nóg, reszty się trzymam. moje pyatnie brzmi,jakie (i czy w ogóle) wprowadzić
23 2006-03-25 21:04
Odżywianie i Odchudzanie

płynna dieta - do Tyki

w poniedziałek mam wyrywanie ósemki i wszystko wskazuje na to że będzie tak jak z jej symetryczną siostrą,czyli nie da się wyrwać i zostanie wycięta --> skutek faszerowanie przeciwbólowymi przez ok.5 dni, jakieś 3 dni tylko płyny i leżenie w łóżku,
22 2006-03-04 15:17
Odżywianie i Odchudzanie

miód dla cukrzyków - czy to gigantyczny KIT?

jestem mocno zdezorientowana. dziś w sklepie z miodami wypatrzyłam 'miód dla cukrzyków' za 12zł za malutki słoiczek. zaciekawiło mnie, czym się charakteryzuje ów specyfik i sprzedający odpowiedział, że to 'miód bez cukru'. poprosiłam do ręki, coby
9 2006-03-15 16:07
Odżywianie i Odchudzanie

niedoceniane MEGAODŻYWCZE produkty

pierwszy to ziołomiód, ja kupuję pokrzywowy (więcej właśc.odż. niż najlepsze miody). odsyłam do artykułu,coby nie kopiować cudzej
3 2006-03-12 11:40
Sztuki Walki

KURS SAMOOBRONY DLA PAŃ 4 marca

viet vo dao polska i uks „tú môn vvd" zapraszamy wszystkie panie na kurs samoobrony prowadzony w oparciu o kem vo combat - system stworzony na bazie technik viet vo dao (wietnamskiej sztuki walki) oraz kempo tai jutsu (japońskiej szkoły twardego
21 2006-02-05 12:00
Odżywianie i Odchudzanie

dieta a wrzody

muszę przeformułować dietę, albowiem lekarz zabronił mi spożywać mleko i przetwory mleczne oraz mięso i owoce, no i smażone,ostre i tłuste. raz na jakiś czas mogę jeść biały chudy ser i mieso, tak 2 x tyg max. no i teraz skąd te 20gram białka w
3 2006-03-01 13:22
Baza klubów Sztuk Walki

VVD - SAMOOBRONA KURS DLA PAŃ - 4 marca

<br><br>viet vo dao polska i uks "tú môn vvd" zapraszamy wszystkie panie na kurs samoobrony prowadzony w oparciu o kem vo combat - system stworzony na bazie technik viet vo dao
0 2006-02-05 14:33
Odżywianie i Odchudzanie

trening ACT do oceny

kolejność ćwiczeń dość mocno przemyślana,wynika z dysproporcji naramiennych do reszty.wszystkie ćwiczenia po 15 powt.,zaczynam od 2 obwodów dodawać będę stopniowo do 4. 1.odwrotne rozpiętki tył barków 2.podciąganie sztangi do brody
4 2006-01-10 13:32
Odżywianie i Odchudzanie

NEW plan+suple oceńcie i help

nadszedł czas na zmianę planu treningowego coby się nie zanudzić;) no i mam kłopot:/ oceńcie i doradźcie,najpierw plan na którym jechałam od wakacji celem powrotu do formy i lekkiej redukcji: początkowe 3 tyg.act potem miesiąc: i dzień:
24 2005-11-10 18:24
Zdrowie i Uroda

jak poprawić KRĄŻENIE?

od kiedy pamiętam marzną mi stopy i ręce, czy są jakieś metody żeby poprawić krążenie? nie wiem czy to ma związek,ale mam do tego bardzo niskie ciśnienie krwi i niski cukier. ostatnio przeczytałam w kifie że pomaga picie herbatki z głogu, piję od
7 2005-11-03 19:25
Odżywianie i Odchudzanie

dieta low carb pomocy

przez rok jadłam węglowodany złożone i do ust nie wzięłam zółtego sera, boczku, brie, rokfora i innych pyszności. dosyć mam, spodobało mi się parę przepisów low carb, w których sery występują nagminnie,za to nie ma kaszy, płatków owsianych itp. nie
28 2005-11-04 13:23
Odżywianie i Odchudzanie

tzw.klatka piersiowa:P

swego czasu moim ulubionym cwiczeniem było wyciskanie na płaskiej. bicie rekordów itp. wielce mi się rozbudowała ta częśc ciała i teraz chciałabym to przepalić, bo już mi się nie podoba:p mój obecny trening na klatkę wygląda tak: wyciskanie skos -
0 2005-08-28 13:38
Odżywki i suplementy

tribulus terrestris i kobiety

czy ktoś ma jakieś dane na temat suplementacji protestosteronowej u kobiet? czy tribulus itp mogą być pomocne przy budowaniu masy mięśniowej u kobiet,czy mają jakieś skutki uboczne typu wzmocnione owłosienie na twarzy lub inne wesołe niespodzianki?
11 2005-06-18 14:18
Odżywianie i Odchudzanie

Jak pozbyć się tk. tłuszczowej w dolnej części brzucha?

wzrost:168cm waga:51kg fat:13% obwody:dół słabo,góra lepiej,bodra:86cm,ramiona:109cm,reszty nie powiem,bo się wstydzę;) dieta: na oko,bo nie mam czasu liczyć,ale generalnie dużo białka,zdrowych tł. i węgle li tylko złożone,przyznam bez bicia że
48 2005-05-24 16:38
Zdrowie i Uroda

naturalny ANABOLIK - joga

znalazłam bardzo ciekawe informacje na temat ćwiczeń jogi,myślę,że wielu kulturystów przyjmie je z radością i wykorzysta ochoczo;)umieszczam to tutaj,ale nie wiem czy nie lepiej byłoby w treningu,jakby co,przenieście. powszechnie znane są
3 2005-06-01 21:14
Odżywianie i Odchudzanie

mięso na wyjazd

<br><br>wyjezdzam latem na warsztaty na 7dni i wsyztsko super ale żarcie wegetariańskie. byłam teraz w majowe święta i wiem juz jak to wyglada:80% węgle,15% tłuszcze i może 5% białka,cudem udało mi
15 2005-05-10 16:53
Odżywianie i Odchudzanie

obwodowy czy dzielony?

jaki trening lepszy będzie na rzeźbę? zastanawiam się czy dzielony nie byłby lepszy ze względu na większa czestotliwość? chodząc 3x w tygodniu z systemem dzielonym każdą grupę mięśni ćwiczę tylko raz po 2-3 ćwiczenia,przy obwodowym byłoby 3 razy ale
31 2005-04-16 22:38
Trening dla zaawansowanych

trening na rzeźbe do oceny

zmodyfikowałam sobie trening michaila z kif ostatniego pod kątem ramion,bo tam były dwa razy w tygodbniu uda i posladki,a na te akurat nie narzekam. trening wygląda tak: dzień i (wtorek) klatka ściąganie w bramie 4x20 barki wyciskanie
0 2005-04-27 22:14
Odżywianie i Odchudzanie

Pomózcie mi poprawić trening

<br><br>wzrost:168 waga:51 %tk.tł: 15 od dłuzszego czasu robię trening michaila na gęstość,ale chcę zeminić i teraz mam mętlik w głowie,bo zależy mi na poprawie konkretnych detali sylwetki i nie
22 2005-03-27 13:12
Odżywianie i Odchudzanie

aby być FIT&SEXY

<br><br>ponieważ dużo osób proponowało ten temat umiescić w dziale fitness to wrzucam linka: dla wszystkich które chcą poprawić wygląd sylwetki,pozbyć się tkanki tłuszczowej,ujędrnić ciało,poprawić
2 2005-02-21 16:54
Odżywianie i Odchudzanie

DLA CHCĄCYCH SCHUDNĄC I POPRAWIĆ SYLWETKE

zapraszam tu: http://www.sfd.pl/temat158622/ myślę że wielu osobom się przyda:)
6 2004-12-04 16:56
Odżywianie i Odchudzanie

ŚWIETNA SYLWETKA I ZDROWE ODŻYWIANIE

dla wszystkich które chcą mieć zdrowy sportowy wygląd,szczupłą sylwetką bez szkodliwych drastycznych diet: http://www.sfd.pl/temat158622/
0 2004-12-04 16:57
Odżywianie i Odchudzanie

jak zwiększyć masę ud?

znalazłam różne teorie na ten temat i nie wiem która jest prawdziwa:) z jednej strony zaleca się ćwiczenie nóg z dużymi ciężarami i powtórzenia 10-8-6,inni twierdzą że nogi można rozwijać również dużą ilościa powtórzeń bo są to grupy mięśniowe łatwe
19 2004-11-16 12:57
Nazwa tematu Dział Data posta
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-09 07:51
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-08 19:56
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-03 11:40
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-02 13:06
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-01 22:43
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-01 22:38
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-08-01 22:30
Trening dla zaawansowanych drzemka po siłowni - odpowiadajce;) 2007-07-04 15:56
Trening dla zaawansowanych Trening Coriny Everson - pytanie 2007-06-30 21:35
Trening dla zaawansowanych Trening Coriny Everson - pytanie 2007-06-30 14:53
Trening dla zaawansowanych Trening Coriny Everson - pytanie 2007-06-29 14:21
Odżywianie i Odchudzanie Dlaczego warto robić brzuszki 2007-06-26 14:55
Odżywianie i Odchudzanie Dlaczego warto robić brzuszki 2007-06-25 17:54
Trening dla początkujących dagmarek/BLOG -"Najpierw redukcja => teraz utrzymanie sylwetki" 2007-06-14 18:17
Trening dla początkujących dagmarek/BLOG -"Najpierw redukcja => teraz utrzymanie sylwetki" 2007-06-14 16:05
Trening dla początkujących dagmarek/BLOG -"Najpierw redukcja => teraz utrzymanie sylwetki" 2007-06-14 16:03
Odżywianie i Odchudzanie rekordy w wyciskaniu, pompkach i podciąganiu - kobiety 2007-06-05 21:57
Odżywianie i Odchudzanie ..::anorekcja, bulimia, ortoreksja::.. 2007-06-05 21:39
Odżywianie i Odchudzanie Ostra redukcja 2007-05-24 18:38
Odżywianie i Odchudzanie ile macie % tluszczu? 2007-05-22 21:30
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2007-05-21 10:08
Zdrowie i Uroda ciągle mi zimno!!! 2006-10-18 12:07
Zdrowie i Uroda ciągle mi zimno!!! 2006-10-18 12:00
Odżywianie i Odchudzanie CHCESZ SCHUDNĄĆ ZAJRZYJ TU!!! 2006-08-19 15:36
Odżywianie i Odchudzanie Batony-help 2006-08-08 12:29
Odżywki i suplementy CYBER TEST - niunia-sfd - REDUKCJA pods.str.37 2006-07-26 23:06
Odżywki i suplementy Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18 2006-06-28 18:12
Odżywki i suplementy Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18 2006-06-28 13:45
Odżywki i suplementy Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18 2006-06-28 10:49
Odżywki i suplementy Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18 2006-06-28 10:48

Najnowsze publikacje

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Czy pora posiłków wpływa na metabolizm i odchudzanie?

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Najlepszy i najgorszy tłuszcz dla metabolizmu?

Fitplota

Młody kulturysta zasłabł po powrocie z siłowni i zmarł

Lifestyle

Narzędzia do określania wieku biologicznego - czy warto?

Lara_Croft 8 Początkujący