SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkty pobudzajace

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
Witam serdecznie , pol roku temu rozpoczolem prace jako mlodszy kucharz, teraz zbliza sie sezon a co zatym idzie spotenguje sie stres. Praca ktora wymaga koncentracji i podzielnosci uwagi , co mogli byscie polecic na koncentracje i na pobudzenie mozgu. czesto sie zdaza ze jestem bardzo senny i niepozwala mi sie to skoncentrowac . Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
wejdz na link sponsora zawodow w wyciskaniu SFD, forumsportowe.us i zagadaj w dziale Pitbull z NRW. Ja juz wiele razy ubilem z nimi dobre interesy

Zmieniony przez - 567890 w dniu 2010-04-26 18:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
swagger z firmy man

albo wszelkie produkty oparte na kofeinie. Czyli większość spalaczy tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
cena jest konkretna widze ;/ cos mzoe roszke tanszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
kup zwykłą kofeinę w tabl/kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Caffeine od InterActive, 100tab za 29zł. 1tab 200mg, dla porównania 1 redbull ma 80mg w 250ml.

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Zalezy

dużo osob, w tym ja, nie odczuwa żadnego działania kofeiny nawet, w ogromnych dawkach.
Jeżeli na Ciebie akurat kofeina dobrze działa to bierz samą cofe w capsach. Jak nie to trzeba cos pomyslec.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
taki całkiem niedrogi zestaw powinien się sprawdzić:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Żeń-szeń_vita-complex-opis756.html
https://sklep.sfd.pl/Interactive_Nutrition_Caffeine-opis25502.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
wlasnie kofeina nierobi wiekszego wrazenia na moim organizmie , np kawa 0,5 l iedaje zadnego efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
ja sobie chwale super energy. dawal rade podczas intensywnej nauki.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
mysle ze zenszen byl by lepszym rowiazaniem niz produkty kofeinowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tymi odżywkami??

Następny temat

mocny suplement / spalacz ale bez kofeiny i efedryny? jest taki?:)

WHEY premium