SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z psychiką

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he myslalem ze ja mam zryty łeb ale w przy tym przypadku to jeste normalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
metka i prolo ? to ciekawe co by było po trenie

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
moim zdaniem sam sobie wkreca cos kolega, pewnie problemy miał wcześniej a teraz sobie wkreca ze przez koks, rozumiem jeszcze jakby koksowal przez kilka lat i po kilka gram testa na tydzien ale te dawki to sory.....

Zmieniony przez - TestoBoy w dniu 2010-04-26 13:50:55

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
j/w Przed dopingiem juz musial miec cos nie tak z psychika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
albo na siłe chce z siebie zrobić mega skvrwysyna, jaki to on nie jest agresywny po koksie...

mało takich ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
jak sie od sterydów w głowie *******i to po co je brac chodz 90% to wymysły bo wszyscy na około mówią jak to sterydy rodza agresje i jak sie cos wali to sie nie pije tym bardziej ze wie sie ze sie ma na***ane wełbie

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pij nigdy podczas brania bo po co brac,odblokuj sie ,kup sobie omega 3, jakis dobry tribulus, ja tez mialem agresora i nie jestem z tych co sobie zkrecalem,poprostu cisnienie mi skakalo o byle co,w sumie mialem wysokie caly czas na saa,podczas brania normalne ze masz czasem napad agresji,nie chodzi mi zaraz o wyrywanie glow,ale pobudzenie wieksze, po odstawienieu i braniu supli i witamin powinno przejsc, duzo ruchu po odstawieniu,biegaj ,aeroby zeby zbic napiecie,chyba ze masz depresje po odstawieniu bo organizm nie produkuje hormonu sam i jest zpadek dobrego nastroju,ale zawsze warto isc do psychologa,nic zlego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo na siłe chce z siebie zrobić mega skvrwysyna, jaki to on nie jest agresywny po koksie...

mało takich ??


wszystkim im polecam zimny palec w dupala w poczatkowej fazie moze ci pomagac partner niekoniecznie treningowy ..

ta gume slabo widze ..

aha a w razie jak by nie chcial wyjsc to jak psa polewac na zmiane ciepla i zimna woda..

btw czy to teraz bedzie wysyp nie tylko stometek ale i agresorow przed wakacjami ?

bez kitu czasem tak rozkminiam czy jak by rozpuscil plote ze sranie zmienia ludzi w mega agresywnych zawodnikow to w jakim odstepie czasowym akcje producentow drzwi od sracza by poszlybowaly pare/nascie %

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-04-26 15:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1875
tez tak miałem jak byłem w dołku ,
teraz wszystko sie układa kupiłem sobie nowe bmw i co tydzien mam nowa suczke

Zmieniony przez - marchewa11 w dniu 2010-04-26 15:40:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
rzeczywscie powód do dumy

chvjowy facet z Ciebie musi byc jak przedluzeniem Twojej meskosci jest bmw

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta cykl na 2 tygodnie.

Następny temat

Doradzcie co wziąść !?

WHEY premium