SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy żołądkowe po nabiale...czym zastapic nabiał w diecie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Aaa.. Zapomniałam... Mięso ważysz przed czy po przygotowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
Corum
Aaa.. Zapomniałam... Mięso ważysz przed czy po przygotowaniu?




wszystko ważę przed gotowaniem czy też pieczeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
Corum
SylFia
bardzo dziękuję za podpowiedzi..może mogłybyscie mi pomóc w jeszcze jednej kwestii...nie jestem tak wielka zwolenniczka bialka pochodzenia zwierzęcego czym mogę zastapić przynajmniej w 2 posilkach dziennie bo na chwile obecna moje zapotrzebowanie na białko wynosi 126 gram i poprostu ciężko mi czasami przełykac tego kurczaka czy tez ryby...czy 126 gram białka zwierzęcego jest równoważne dla 126 gram białka pochodzenia np. ze strączków...?????


Nie, nie jest równoważne.
I dlatego osoby nie jedzące mięsa muszą pilnować starannie składników swojej diety..

Zresztą Twoja dieta też jest dosyć kiepsko skomponowana - co widać po zdjęciach gdzie pod pępkiem utworzyła Ci się taka dość solidna fałda..
Nie przesadzaj z błonnikiem - jeżeli zjesz solidną porcję warzyw to będziesz miała go wystarczająco.
Jego nadmiar nie przysłuży się Twoim jelitom.
Poczytałaś "Co jedzą Ladies"?

Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-03-22 12:06:36



Co do mojego brzucha to fakt walczę z ta faldka od lat ale i tak jest znacznie mniejsza od tego co było np.rok temu...w sumie z brzucha przez ten rok spadło mi 10 cm...będę sukcesywnie wstawiać zrzuty dziennika i zobaczymy efekty...

Jestem zielona w tych sprawach bo szczerze powiedziawszy nie wiedziałam że soja może być szkodliwa i lepiej jej unikać w diecie tak samo jak nabiału.właśnie tego się dowiedziałam z forum...większość żywienia mojego jak do tej pory wypełniały właśnie te rzeczy plus do tego sery żółte, pleśniowy plus warzywa.wtedy nie patrzyłam wogole na co jem i jak to wpływa na mnie..ale niestety zawsze miałam słabość do pieczywa, pierogów klusek itp.ale teraz wyeliminowałam je całkowicie ciężko nie powiem ale dam rade...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Powoli ale do przodu. Tu nic się nie robi na wczoraj na zaraz.. Nie sztuka zrzucić 10 kg.. A potem odrobić z nawiązką.. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
dzięki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
1 dzień zmian....
B 125/T 76/ W 81



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dołóż do białka ale nie kosztem węgli.. One są za niskie mnóstwo dużo za bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
Corum
Dołóż do białka ale nie kosztem węgli.. One są za niskie mnóstwo dużo za bardzo...


twoim zdaniem jakie powinny byc te moje proporcje...własnie układam sobie miske na jutro więc chetnie wezme sobie Twoje rady do serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Podejrzyj dzienniki i znajdź babeczkę w Twoich gabarytach na początek. Manipulowanie makrami lepiej pozostawić w rękach Moderatorów - szczególnie ze względu na Twoje problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
usłużę - twój wzrost, waga i wiek mniej więcej. Na początek dostałam bodaj 130 białka, 70 tłuszczu i 175 węgli. To było tak na rekomp/utrzymanie przy 4 treningach siłowych tygodniowo. Closetmonster ma podobne paramery z tego co pamiętam i w miesiąc bardzo ładne efekty na podobnych makrach - 110b, 160w, 70t.



Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-03-22 19:02:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biegam - pomoc w treningu

Następny temat

DT - Shi

WHEY premium