SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kręgosłupem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam chciałbym prosić was o pomoc byłem u lekarza i zostało stwierdzone że mam skrzywienie kręgosłupa oraz sam zauważyłem że mam lekkiego garba ;/ za niedługo kończe osiemnastke i nie wiem czy dało by się coś jeszcze z tym zrobić ? prosiłbym o jakieś porady, czyli jakie ćwiczenia wykonywać ile czasu poświęcać na nie ile powtórzeń itp ;)
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a byłeś w ogóle u jakiegokolwiek specjalisty(np lekarza sportowego) by ocenił Twoje szanse na jakieś(i na jakie) ćwiczenia czy jesteś zbyt leniwy dla swego zdrowia?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Rehabilitacja

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
a jeśli nie chce takiej opcji? i wolał bym coś sam na chacie ćwiczyć ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
sam to sobie mozesz powiekszyc skolioze co nawyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Za taką pomoc to ja wam dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
W takim razie co tutaj robisz? Tutaj ludzie tez niejako dbaja o zdrowie innych wiec radza Ci rehabilitacje. Jak Tobie to przeszkadza to trudno, nikt nie pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
napewno jakimiś ćwiczeniami da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
nikt tu nie wezmie odpowiedzialnosci za twoje prawdopodobne poglebienie wady,jesli sam bedziesz cwiczyl.powinienes sie udac na co najmniej kilka wizyt do fizjoterapeuty,zeby pokazal ci jak cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8375
Poprawić skrzywienia możesz ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, wykonywanie innych ćwiczeń powinieneś również skonsultować z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
dziekuje wlasne czegos takiego potrzebowałem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

training

Następny temat

Trening domowy pytanie

WHEY premium