SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem serce......

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
problem serce......Witam od tygodnia mam dziwne objawy, zaznaczam iż nie pale pije okazyjnie, troche biegam. Otóż zacząłem mieć dziwne chyba moge nazwać duszności. Związane jest to z sercem bo to czuć. A wygląda tak że serce mi bije normalnie po chwili jest krótka przerwa 2-3 sekundy i jedno bardzo mocne uderzenie przy którym czuje że mnie na chwile przydusza i po chjwili bije wolniej są dodatkowe skurcze npo bije normalnie i nagle 2 dodatkowe skurcze przy których także przydusza czasami dzieje sie tak raz na minute a czasami co chwilka i przez to zaczyna kręcić mi sie w głowie i robi ciemno przed oczami.i takie ataki zacząłem mieć zupełnie z niczego. Jak sie zacznie trwa około godziny dwóch. Zaczęło się od jednego dwóch takich pojedynczych uderzeń dziennie..A dzisiaj mam tak od rana . Byłęm u lekarz i mówi że to stres a sek w tym że nie przeżywam niczego stresującego. Mam 23 lata 186 cm i 78 kg..Zaznaczam iż mam zdrowe serce gdyż kiedys miałem badania na których wyszło że jest ok..więc co to może być??

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dobra Boofi zwracam Ci honor pomylilam sie, chodzilo mi o inny post, myslalam ze pisze w tym poscie co Buby zakładał, bo własnie w tamtym koles przede mna odświezył i ja dalej pisałam i dopiero po wysłaniu skapnelam sie ze to odswiezone. A nie w tym Cos mi sie pomyliło a bo one oba o tym samym w kazdym razie moje wytlumaczenie tyczy sie posta zakladanego przez Buby a nie tego

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-01-21 14:59:21

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze być stres
aczkolwiek wybrac sie do kardiologa nei zawadzi
moze tez przydało by sie jakieś EKG

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6731
Witam ....Uwazam ze to wina stresu/zmęczenia/przepracowania miałem to samo. Prawdopodobnie to nic groźnego ..... zakup sobie krople nasercowe (walerianowe) i stosuj je regularnie 3 razy dziennie po 40 kropli (koszt takiej buteleczki to około 5 zł) dokup do tego zestaw witamin i aspargin .... a zapomniałbym staraj jesc mniej a czesciej i zywnosc dobrej jakosci (nie jakies fast foody czy inne pizze tylko kanapki, zupy, typowe drugie dania) równiez w miare regularnie .....powinno szybko ustąpić , ale jezeli nie ustąpi po czasie 2 tygodni regularnego stosoawania witamin i kropli to zgłoś sie do łapiducha .... to tyle ode mnie Pozdro....

Zmieniony przez - Manieq w dniu 2005-04-16 11:35:34

W życiu czasem tak bywa raz peka serce a raz prezerwatywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
miałam kiedyś coś podobnego i po badaniach lekarz zalecił brac magnez przez 3 miechy. (magne b6 dokładnie chyba tak to się nazywało)

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
moze masz brak potasu. jedz ziemniaki i pomidory, sok bananowy pij. magnez tez bierz i witaminki a jak nie przejdzie po jakims czasie to wez propanolol niecałe 3 zł kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12434
W każdym razie udaj się natychmiast do lekarza!!!Bo może to być stres, niedobór witamin, ale jak przyczyna jest poważniejsza??Jak najszybciej do doktóra idź!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
zrob sobie na wszelki wypadek badania kontrolne a co do serca mozesz sobie kupic aspargin (magnez + potas)

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
OK dziękuje wszystkim za odpowiedz, narazie mam magnez plus jakies elektrolity :) i pomoglo :)

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Z tym nie ma zartów. Leć do kardiologa i zrob sobie EKG i Echo prywatnie jak mozesz od zaras. Ja mam tez dziwne problemy z serduchem, ale nic nie wychodzi - tutaj opisałem mój przypadek https://www.sfd.pl/temat230905/
Pozdrawiam

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Jeżu włos się jeży na głowie od takich porad. A jeżeli ma zaburzenia przewodzenia i zazyje propranolol to takim to sposobem mozna zafundować komuś nagłe zatrzymanie krążenia w wyniku zwolnienia przewodzenia w węźle przedsionkowo- komorowym. Ty tutaj nie eksperymentuj tylko maszeruj do lekarza,żeby zrobić EKG. Potem trzebaby było założyć Holtera i zobaczyć jak to wyglada w monitorowaniu 24- godzinnym. Co najwyżej Aspargin możesz sobie wziąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
proszę bez sensu nie odgrzewać starych tematów !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naciągniety miesień piersiowy czy cos ?

Następny temat

Zwichnięta kostka

WHEY premium