SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem :((( (ocieranie tylniego kola)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
no panowie pewnie sie wam wyda to banalne ale mam problem z tylnim kołem gdyż ociera sie o widełki ( z prawej strony patrząc kiedy rowerek leży do góry dołem)probowałem przestawiać ośkę aby po tej prawej był większy zapas śrubunku ale nic nie dało jakby rama była krzywa czy coś , kolo jest świeżo po centrowaniu i piasta tez jest nowa może później zrobię zdjęcia albo coś czekam na pomoc.
1

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
chyba tak zrobie :) tam niedlugo itak zmieniam rowerek tzn kupuje bardziej cos na las itp ale w wakacje

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Po prostu ktoś kto składał koło nie ustawił obręczy idealnie nad środkiem osi. Rozwiązanie jest proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
czyli dać kolo ponownie do złożenia i centrowania tak ??

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
A skąd w ogóle ten problem? Składasz nowy rower czy masz nowe koło czy jak? w którym momencie to zauważyłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
nie rower mam od dluzszego czasu ale dopiero niedawno to zauważyłem ( nie jeździłem przez prawie rok z powodu najpierw jesieni a potem złamania kości udowej)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Wstaw jakieś zdjęcie jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1314
Nie widze zadnego problemu, przeciez przy przykręcaniu koła mozesz sobie wyregulować odległość kola od widelca(jezeli jest to tylnie koło, bo nie powiedziales które)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Napisał, że tylne. Wyregulować sobie może tylko wtedy gdy ma poziome haki lub rower typu "składak"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
no wlasnie i to mnie boli ze mam haki pionowe niedlugo postaram sie wrzucic fotki (w wekend)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Słuchaj a z drugiej strony widełek ile masz luzu? Mi się wydaje ze wystarczy przeciągnąć koło na szprychach w lewo i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
hmmm czyli odpowiedznio bawic sie z nyplami ??

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

17 lat - czy coś ze mnie będzie?

WHEY premium