SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pro cas 85 olimpa - oooohyyyda:( help!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
qaz pisałem o SP80 waniliowym, że mi smakuje jak koktajl woli ścisłości, bo suplementu wymienionego w temacie nie jadłem Chodziło mi tylko o to, że nie wszystko co z olimpu to syf...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fakt ts jest wypasiony

reszta sredniaki

jesli nie w dzilaniu/skladzie to w smaku
trudno o cos dopracowanaego na kazdej plaszczyznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
BPL-G - nie próbowałem każdej, bo nie mam zamiaru próbowac syfu. Kiedyś sądziłem, że smak SP 80 jest nienajgorszy - uważałem tak do czasu gdy wypróbowałem inny produkt. Co do innych produktów Olimpu - miałem Prif Whey Mass (czekolada) i obecnie mam SWG 4000 (wanilia) i uważam, że ich smaki wołają o pomstę do nieba. Poza tym stosowałem Carbo Olimpu - to dopiero kuriozum. Nie dośc że smak "cytrynowy" ma wspólnego z cytryną tyle, ile rybi olej z coca colą, to jeszcze nie idzie tego rozpuścic. A to przecież węglowodany, więc teoretycznie powinny mieszac się bez problemu.

Spajdi jeszcze napisał, że mam tendencje do wychwalania wszystkeigo, co drogie. A Olimp to tanie odżywki? Izolaty serwatki kosztują tylko samo albo nawet nieco więcej niż najlepsze produkty amerykańskich firm (typu Isocool) i smakują jak g****. Ja mam podejście takie, że płacę za cś i wymagam. Widocznie mam zbyt wysokie wymagania. Ale z tego powodu nie mam zamiaru doradzac komuś tego, co uwazam osobiście za produkt złej jakości pod jakimkolwiek względem. Zresztą zawsze pytm, ile ktoś ma do przenzaczenia pieniędzy na dane zakupy i swoje porady dostosowuję do możliwości finansowych pytającego. Więc proszę nie robic ze mnie zarozumiałego i zarobionego przemądrzalca.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2005-09-24 15:34:19

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 438
oj Pawson coś mi się zdaje że z jakiegoś powodu szukasz tylko postu aby jechać po Olimpie, jeszcze nie tak dawno byłeś że tak powiem neutralny, a teraz jakaś radykalna zmiana...
co do smaku to jeśli jedynym argumentem na to, że ktoś mówi że odżywka jest syfem bo smak mu nie "pasi" to można się tylko smiać z takiego zarzutu, bo jak widać jest bardzo wielu którym podchodzi taki czy inny smak którego ktoś inny nie może "strawić"...

banów już nie dają więc czyżby moderatorzy wymarli,
Bul gdzie się podziałeś... czyżby cię zabił nie daj Boże
ten zestaw twój masowy...?
hehe ale mi się fajnie poskładało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Apokalipsa dlaczego tak Ci zależy na tym olimpie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
juz nic

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-09-24 17:33:58

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 438
Zip, nie lubię kłamstwa/w jakiejkolwiek formie, choćby to było tylko naginanie faktów, albo przesadne czepianie się byle czego i wyolbrzymianie sprawy tak by sprawiała złudne wrażenie/- z czyichkolwiek ust by nie pochodziło, czy z twoich czy z Pawsona.
tylko tyle jeśli cię to interesuje...

banów już nie dają więc czyżby moderatorzy wymarli,
Bul gdzie się podziałeś... czyżby cię zabił nie daj Boże
ten zestaw twój masowy...?
hehe ale mi się fajnie poskładało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Zip, po co się pytasz jak i tak wiesz
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Ale to, że większość odżywek Olimpu ma kłopoty z rozpuszczalnością, to nie jest kłamstwo tylko fakt.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Doceniam jednostkowe produkty Olimpu,które przedstawiają sobą jakąkolwiek wartośc - chociażby HMB w megacapsach, które naprawdę stanowią konkurencyjną ofertą. Cell Pump Biogenixa (czyli Olimpu) też zawsze będę chwalił jako stak kreatynowy na prawie każdą kieszeń o wysokiej jakości. Ale nad lenistwem, krótkowzrocznością i osrawczym stosunkiem do klienta i rynku nigdy nie przejdę do porządku dziennego. I uwierz - nikt mi za to nie płaci.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki HN

Następny temat

Jak brac L-karnityne

forma lato