SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pro cas 85 olimpa - oooohyyyda:( help!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie rozumiem tej zaciekłośći - on pracuje w Olimpie czy co? Dziwne zachowanie.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
ja sie zdecydowanie nie zgodze z tym zdaniem:

"a swoim jojczeniem/skomleniem nie zmienisz faktu, że USA to gwarant wysokiej jakości i tyle może zwyczajnie nie miałeś okazji próbować? "

nie zawsze idzie to w parze, najbardziej nie lubie jak wrzucacie wszystko do jednego kotla, nie ma najlepszych firm, nie ma najlepszych krajow gdzie robione sa odzywki, porownojmy indywidualnie poszczzegolne produkty!

BTW ja tez sobie chwalilem wanilie olimp'a, a czekolada/banan to sredniak w ich gamie smakowej, moze kiedys doczekamy sie tych nowych smakow, ktore widnieja na etykietach od 2 lat... kto wie...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
kto to jest on?? apokalipsa??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Nie wszystko co amerykanskie jest piekne i nie wszystko co polskie jest do dupy. American Dream juz dawno upadl

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Will czy Ty nie widzisz zajadłości meteorra
do kogo masz pretensję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no z czekoladą olimpową kiedyś miałem problem... ale wysłałem im puche i przysłali mi nową... kiedyś toczyłem o tym dyskusje z olim na forum...
ale ogólnie np. carbo truskawkowe to jak dla mnie mistrzostwo... najbardziej je lubię... aaa i jabłkowe biogenixa...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
a moja truskawka czesto ladowala w WC i zawsze ja wszystkim odradzalem, nawet mam taka manie ze nie sprowadzam wogole truskawkowych Carbo do swojego sklepu hehe widzisz Will jak to jest ze smakami, Carb BX jablko super Dla smakoszy polecam rowniez mietowe smaki Activity (Carbo) osobiscie bardzo mi smakuja i to zawsze cos innego niz jablko, cytryna i pomarancza

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ziper! co widzę?? ano widzę to że jedziecie po apokalipsie jak po starej kobyle... a to mnie wqrza...
jeeezu niech sobie chłop poleca olimp... przy okazji udziela setek wartościowych porad...
a tak... on jest sam... a Wy w co najmniej kilku - kilkunastu najeżdzacie na niego...
trochę opanowania... bo przeszperam moje foldery z fotkami i znajde takie z żółtymi owocami...
każda firma tu ma mieć równe prawa... a ostatnio widze max jazdy na olimp i promowanie amerykańskich firm...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
dobrze ze nie jestem sam i jest tutaj osoba ktora dostrzegla wazny aspekt, bo procz polecania Olimp'a kolega Apokalipsa niezle doradza i nie pisze glupot, jak co niektorzy mega eksperci z dupy wzieci... oby jak najmniej staral sie pisac ze czarne jest biale

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Willu zagłębiłeś się w temat o którym ostatnio rozmawialiśmy?
skoro nie wyciągnąłeś wniosków to ja już nie mam nic do powiedzenia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki HN

Następny temat

Jak brac L-karnityne

forma lato