SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o wgląd nacjola,flexa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5336
WIEK:
2. WAGA: na teraz 72kg ale ciagle rosnie (trzymam diete)
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:nie mierzylem
-udo: j/w
-talia:81
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ponad 4lata z przerwami
6. DIETA:
-białko:2
-węglowodany:4
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop e2d 1 ml
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: maj tego roku
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg: nie robie max
-przysiad: j/w

witam.
planuje zrobic sobie cyklona w lutym/marcu. celem jest masa bez duzego fatu.
ostatnio lecialem na propie (fajny srodek) 7tyg 1ml e2d. zrobilem 4-5kg czystego miesnia,potem odblok clomem.
teraz myslalem pociagnac jakims testem ze 3miechy tj.: enan lub prolka (moze na koniec prop??)
nie chcialbym dokladac do tego orali i deki.
mam dostep do : IBRAHIM,IP,balkana,razaka,jelfy,scheringa,lyki,alchemia,genesisa,malaya,farmadon.dalej nie pamietam ale moge sprawdzic jak cos
prosze o jakies propozycje cyklu z uwzglednieniem odbloku.

do silowni mam dostep 5razy w tyg. teraz jestem na diecie, niedlugo wejde na krete (chce podbic pare kg na sucho).

nastepna sprawa: chce wykonac badania kontrolne tj krew i mocz +watroba. pod jakim katem badac???
napewno aspat, alat, poziom testa, tsh a dalej??

podczas bycia ON napewno zadbam o odpowiednia suplementacje (mam tu na mysli hepatil,tran,cynk,mg, itd)
Dieta terazniejsza jest na zdjeciu zdjeciu
dzieki za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5336
odkopuje temat.lecialem enana 250mg e4d ,nastepnie przybijalem 500mg e5d. po 7tyg mam 7kg up! . mam teraz dylemat- ciagnac dalej enana czy zmienic na krotki estr??
bylbym raczej za zmiana estru ,bo ten enan mnie troche mulil. po jakim czasie od ostatniego przybicia enana mozna ladowac propka? skoro stezenie enana bedzie utrzymywalo sie ok5 dni ,to mysle ze mozna propka zaczac 5 dni od osatniego shota enana... poprawcie mnie jesli sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zrób ogólna morfologie i próby wątroby, dla spokoju pyknij ekg, najlepiej jakbys jeszcze zrobił badania na poziom hormonów.

enan lub prolka (moze na koniec prop??)

Prolongatum - nazwa handlowa, swiadcząca o przedłuzonym aktwnym dzialaniu, lecz zawartosc potocznej prolki to tesosteron enanthate czyli to samo co pisałes majac na mysli enan.

Dałbym tutaj standard:
1-8: 500mg testo enanthate/tygodniowo
9-12: 100/100/100/50mg testo prop/co drugi dzien
11-12: 2500iu HCG/ co 3 dni
po ostatnich 2 dniach od propa dałbym 20 dni x 50mg clomid.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2011-11-28 19:56:09

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
chlop wazy 70kg..ja dalbym 250mg c5d

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-11-28 20:03:55

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Propka juz ładował ~400mg/tygodniowo, upieram sie przy swoim 500mg/tygodniowo, dla wyraznego progresu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5336
tsh, fsh, wolny test -dobrze mowie? cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
jeżeli nie odczuwasz jakiś dziwny objawów mogących świadczyć o problemach hormonalnych
to daj sobie narazie spokój z badaniami hormonów
po cyklu zrobisz
jeżeli to drugi cykli to zrobiłbym jeszcze raz na samym propku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5336
uparlem sie jednak na te badania. musi byc wszystko ok i dopiero bede pewny startu. jesli nie to trzeba doprowadzic organizm do porzadku.
sklaniam sie ku propozycji MarcelaQ z drobna modyfikacja- enan przez 12tyg w dawce 500mg tygodniowo.(na poczatku moge zaczac od 250mg ,jesli nie bedzie progresu to wiecej przybije)
ciekawe jak dlugo bedzie progres przy dluzszym stosowaniu enana? boje sie zastoju..
nastepne pytanie dot stuffu: slyszalem dobre opinie o balkanie , razaku i aburaihan.. a Wy co polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja bym polecił scheringa albo normy enan, jednak oryginane specyfiki są dosyc drogie. Z tanszych alternayw testosteronum proogatum.

Padania hormonalne przed cyklem w celu porownania z badaniami po wykonaniu odbloku czy organizm doszedł do jako takiej normy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Zacznij od zmiany diety a nie podbijaniem testa.
Na czym ty chcesz rosnąć?na serkach białych??
masz 100 g indyka i ryby do tego pare jajek.
To że kalorie masz na odpowiednim poziomie to nic nie znaczy przy twoim jedzeniu.Bo z czego organizm ma pozyskiwać budulec?

Przy porządnym jedzeniu zastoju nie będzie.Organizm się nie przyzwyczaja do testa.Odpowiednia dieta i ciężki trening,to są główne czynniki świadczące i tym czy rośniesz czy nie.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-11-29 14:14:14

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1273
troszke bez sensu branie sie za doping w takim stanie. Sam mam o 10cm mniej od Ciebie w talii, 2 cm wiecej w bicepsie i klatka 116cm. BF okolo 9%. Poleć jeszcze troche na diecie i dobrych suplach. Ja wbijalem 200mg e5d enana i juz fajnie mnie robilo bo 5tyg i 5 kg gdzie zero fatu i wody czyli wychodzi to 270mg tygodniowo a Ty chcesz leciec 500 . Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Sztuka jest wbijac jak najmniej i odnotowywac dobre przyrosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5336
Ksiedzu czyli mowisz zmienic troche diete.. dostarczyc wiekszych ilosci bialka z innego zrodla?? czytaj mieso...
co jeszcze w dietce moge zmienic na lepsze?
Szymson8 kiedy zaczynales swoja przygode z SAA ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterona E Balkan pharmaceuticals wałek?

Następny temat

Proszę o zweryfikowanie bold, tren, mix, prop

WHEY premium