SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj 1 cykl wiec prosba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc.
Mam prawie 17 lat i chcialbym sobie wreszcie strzelic 1 cykl.
Czy ktos mi pomoze ?? (wiem ze bedziecie mowic za mlody i tyle)
Ale wzrostu juz mi nie trza 187 i 76kg wagi czyli troche za malo.(tak mysle)
Co mam wziac na pierwszy raz?
Moze jakiegos tescia czy cos o nie wiem doradzcie jak mozecie :), w koncu to wy specjalisci jestescie od tego :)
Ale chcialbym Bez mietkow i omki napewno.
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lobo bo jest on mniej dostępny niż deca i wino. I tak połowa z tych pyatających nowicjuszy ma te deci podrabiane (wina też), to co by dopiero było z primą.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee pomyslka ponad 17 lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 189
Osobiście na Twoim miejscu pozwolił bym sobie dalej rosnąć,a waga przyjdzie z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Witam mam taki sam problem jak ty. Ćwiczę od roku i nie mogę rozwinąć mięśni klaty(zobacz w profilu). Najlepiej wchodzi mi w łapy. Zdecydowałem się ostatnio na cykl(pierwszy) z metanabolem-2332. Wyjdzie 70 tabsów. Do tego Nolvadex i Clomid wszystko będe miał bezproblemu z apteki.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pacerman na Twoim miejscu zrobiłbym cykl 23321, zmieścisz się w 80 tabletkach (70 i tak nie kupisz - 60 albo 80) a wyjdzie Ci to na lepsze, poważnie (dobrze skończyć cykl jedną tabletką) - pomyśl o tym.
Pozdrawiam,

MasterFazi

MasterFazi w pogoni za dobrą sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
master fazi ile bierzesz tych tabsów tygodniowo i czy je rozkładasz czy na raz wpierd****sz?

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm No wlasnie chcialem bez mietkow to zrobic.
moze ktos inny np. King kong sie wypowie albo kto tam by mi pomogl w miare dopsze. :)
Dzieki i tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masterfazi ty i te twoje rady po co gosc ma konczyc cykl1 talbetka czemu to ma byc niby takie dobre???od tego jest clomid a ja bym ci kolego radzil raczej hcg niz clomid a wogole przy tylu tabsach???to juz master ma w sumie racje zeby 1 tabsem skonczycale jakchcesz:)nolwy pewnie nie uzyjesz ale spox na wszelki wypadek warto mie pod reka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba jeszcez nikt mi nie odpowiedzial na moje pytanka w tym artykule.
Gadacie wogule o metkach i cos tam jescze.
A ja sie pytalem jaki cykl mam zrobic ??
Plis pomozcie cos to bede sie staral juz powoli o recepty czy pojade do kolegi po koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem w identycznej sytuacji jak ty i od poniedziałku zaczynam 1 porządny cykl (wcześniej w***..łem 150 Metki).
Teraz będę brał DECE - 200ml na tydzień, rozkładam to sobie na dwa zastrzyki w tygodniu po 100ml. Razem cykl będzie trwał około 5 - 6 tygodni. Cena 1 strzała 200ml wacha się około 50- 60 zł. Deca jest dobra, trochę droga bo z inportu, ale są po niej najmniejsze zjazdy i jest jednym z najbezpieczniejszych koksów. Do tego dużo wpier...alać jedzenia i najlepiej pić c jakieś białko w proszku( szejki).


KMZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Zientek raczej 2 ml/200mg- deca

Moderator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy jak narkotyk?

Następny temat

Jakie skutki?????

WHEY premium