SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o rozpisanie zestawu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
posiadam 2x XP , ZMA 90cap/960mg TREC'a , super OMEGA 3 60cap/1400mg, Gainerka 69% wegle 31 % białko, posiadam tez BCAA 2200 mg dymatize 150 cap. no i teraz kwestia rozpisania tego jak co po kolei walic. Plus minus sam moglbym to zrobic ale wole poznac wasza opinie bo poki co nigdy sie na radach z SFD nie przejechałem. Pozdrawiam i dzieki.

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
aha ok dzieki to juz chyba wszystko wiem... ) jak cos to jeszcze napisze na danich... dzieki za pomoc

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
DT: porcja XP rano naczczo + porcja ~30min przed treningiem
DNT: porcja XP rano naczczo + porcja w czasie treningu

Omega po posilkach, aby lacznie dha i epa wynosilo 2-3g
ZMA przed snem 3 capsy
BCAA 1g/10kg przed treningiem jakies 40min
Gainer wedlug brakow w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
dobra dzieki stary !! jestes wielki.. :)

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
np, a wielki to ja napewno nie jestem

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2006-10-23 21:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
a bo zapomniałem mam jeszcze CARBO 2kg ) gdzie to wrzucic ??

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
mozesz pic po treningu 30-50g, mozesz tez pic razem z XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
ale czy to nie bedzie kolidowac z gainerkiem zalozmy po treningu ? moglbym pic CABRO podczas treningu a gainerka wciac tak po 20-30 min po trenigu ??

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
carbo i bcaa po treningu;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
carbo z xp odraz po trenie, po 30min gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
czekaj czekaj wczesniej napisales ze Xp w DT z rana naczczo i przed treningiem.. a teraz piszesz ze w DT carbo razem z XP po treningu to by wychodzilo ze 3 porcje w DT ??

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
bo glupi jestem :D 2 porcje
carbo samo po treningu w celu uzupelnienia glikogenu, sry moj blad, ze szkoly pisalem i moze przez ta szkolna atmosfere mi sie poje**** ;]

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2006-10-24 15:53:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna NGS co oniej sądzicie i czy jest dobra ?

Następny temat

crester vs cellpump- jakie odczyca po tych suplach ??

WHEY premium