SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6630
Odkopuje temat bo zwiedziłem całe miasto i w żadnej aptece nie idzie dostać pregnylu. W innych miastach jest to samo ? Jakiś sprawdzony zamiennik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Nie ma pregnylu. Ja korzystam z ovitrelle jak zapewne wiesz lipa jest taka że masz np. 6,5 tys. jednostek w jednorazowym strzale dla kobiet aby wywołac owulację. Jedyny sposób to zabawa typu przelania do insulinówki 100 jednostek w 1ml. Tam masz 0,5 takze możesz sobie obliczyś i wbijac ile potrzebujesz. Sprawdz jeszcze ten pregnyl na gdzie po lek. Bo teraz nie mam zabardoz jak sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4542
Jako zamiennik stosuje Ovigil HP5000iu ze Shree. Czuc dzialanie, w przeciwienstwie do masy pseudo-underow ktore nic nie zawieraja.
Nie jest to apteka, choc tak do niedawna myslalem (wykonanie, dzialanie) ale wielu znajomych bierze.
Mysle ze warto rozwazyc w przypadku braku pregnylu.

P.s. i odradzam pregnyl na czernym rynku, to wszystko podróbki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 563 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15766
Jeszcze nie dawno byl dostępny zamiennik eutrig hp ale raczej już niedostępny, jest jeszcze zivafert może jeszcze uda Ci gdzieś dorwać ale na ten moment też już resztki na rynku. Jest dostępny jeszcze Ovitrelle ale to jest rHCG. Też mam shree i potwierdzam działa i jakośc wykonania top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 915 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24363
Choragon 5000 tez sie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6630
W aptece mi powiedzieli, że jedyne co mają dostępne to Ovitrelle w dawce 250 mcg na 0,5 ml i to jest jedna ampułkostrzykawka. To jakie to jest stężenie przeliczając to na jednostki w pregnylu ? I czy to jest to samo ?


Zmieniony przez - qwer106 w dniu 2023-11-22 13:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 849 Napisanych postów 558 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12385
Pregnyl masz 5000 iu a Ovitrelle to rHcg i ma 6500iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6630
A czym się to rózni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 563 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15766
W działaniu chyba niczym chociaż spotkałem się z opinią że OVI działa mocniej i że można bić go trochę mniej ale nie mam na to żadnych dowodów. rHCG to jest po prostu syntetyczne HCG i to co jest na plus to to że możesz je używać do daty ważności na opakowaniu trzymając w lodowce a nie jak w przypadku zwykłego HCG ~30dni po rozrobieniu. Ovi również do 30 dni może być przechowywane poza lodówka co w przypadku zwykłego HCG nie wchodzi w grę bo bodajże po paru godzinach już traci właściwości.


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-11-23 12:12:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl w zyciu,staz 12 lat

Następny temat

Badania do oceny

WHEY premium