SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca w ochronie. Jak zacząć, gdzie wyrobić licencje itp.?

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do zwykłej masówki potrzebujesz tej licencji którą się robi w 2-3 dni , na bramkę potrzebna jest już raczej licencja I stopnia ,choć de facto rzadko kto stojący na bramce takową posiada

Zmieniony przez - arczi88 w dniu 2012-01-09 16:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to już wiem ;) znajomy ma agencję, i mówił, ze na masówki to bez przypału i bez tego papierka zatrudnia. Tak samo jest na bramkach, tak jak się zorientowałem, to prawie żaden nie ma licencji. Oby się tylko gdzieś wkręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
można dobrze kolesi wkopać jak coś ci zrobią :D

NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak dokładnie bodajże wtedy są po prostu dla takich bramkarzy ograniczone możliwości używania środków przymusu bezpośredniego ,np nie możesz użyć gazu ,bo później jak ktoś się uprze to można mieć problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ale tak ogólnie to ludzie mało ogarnięci w tym temacie są i jak widzą bramkarza to myślą, że to jest mistrz świata w mma, super wyszkolony itp. Często takich ludzi spotykam, tak myślących własnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6694
xmejux gdzie w tej chwili można masówkę zrobić? Bo przeglądałem neta i ostatnie szkolenie w grudniu było ale przegapiłem. A teraz ferie to też bym chciał zrobić uprawnienia żeby dorobić (jestem w 3 klasie LO i potem studia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jestem w tej samej sytuacji co Ty. Zadzwoń na brukową do tej szkoły co polecił koziolek. Tam wpiszą Cię na listę, ja już jestem wpisany, i jak się nazbiera z 10 osób to oni zrobią to szkolenie. Na ulicy jurowieckiej 33 pokój chyba nr 4, tam się dowiaduj. Jakoś tam indywidualnie można podobno ale nie wiem, najlepiej sam tam idź albo zadzwoń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
no dokładnie vi na bramkarz bez papierów myślą że mogli by góry przenosić chamstwo takiej ochrony nie lubię mnie takie teraz w dupę mogą pocałować odebrałem przed wczoraj moją licencje 2 stopnia żółty papier hehe

NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
non to teraz ochroniarz pełną gębą z Ciebie aha, jakby twój przyszły szef potrzebował ludzi gdzieś do jakiegoś klubu czy masówke to pamiętaj o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
hehe ok nie ma problemu :D ja z tym papeirem sam mogę założyć firmę :P

NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie kupie...

Następny temat

Sekcja trójboju siłowego białystok.

WHEY premium