SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca na budowie a silownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Witam moze i bylo wiele tematow na ten temat.
ale pracuje na takiej budowie na ktorej co 2-3h moge zjesc mieso+ryz z tym nie ma problemu no i za*******u nie ma az takiego duzego. ale robie po 10h + doping typu deca,tesc,meta itp czy taka praca moze oslabic rezultaty cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Nie robiłem niewolnika z siebie, ale bez jakiegokolwiek wykształcenia zawodowego (jestem w trakcie technikum) nie miałem innej możliwości, a że pieniądze były mi akurat potrzebne postanowiłem się zabrać. Największe było zmęczenie psychiczne chyba. Ciągłe patrzenie na projekty, szukanie punktów elektrycznych na nich, trzeba było się do tego później dostać, wstawić odpowiedni punkt i tak 3 piętra, czyli około 12 mieszkań. Co chwile brakowało jakiegoś materiału, albo ktoś pod*******ił zaprawę, a tu się ciężko dostać bo ****a kafelki już kładą, jedni malują i trzeba się cisnąć między nimi, łeb boli, bo niewentylowane pomieszczenie, w c*** pyłu za******* jak ta lala . Nie twierdze, że najciężej pracują ludzie na budowie. Nawet przy pracy biurowej można mieć niezły zapieprz, tylko to inny rodzaj wysiłku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd wziąłeś tak głupie pytanie ?

Bo chyba przecież nie wymyśliłeś go samemu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
no sam wymyslilem. bo jest w ch.uj mitow ze jak robi sie na budowie to ciezko miec sylwetke kulturystyczna

Zmieniony przez - jaJescOMKA w dniu 2011-08-28 19:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Wszystko zależy od diety, jeśli będzie odpowiedni bilans to spoko, dużo osób zapie*dala jeszcze ciężej i ćwiczy.

A poza tym na budowie nie jest tak ciężka robota, jak to większość opowiada.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
posilek co 2-3h 1 posilek 6;00

białko 10 jaj,pol kg piersi.200g twarogu,60g bialka z odzywki
wegle 300g makaronu , 100g platkow owsianych , 300g ryzu,pol kg chleba razowego dobrej jakosci z slonecznikem

wiec chyba nie jest tak najgorzej?

Zmieniony przez - jaJescOMKA w dniu 2011-08-28 19:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Człowieku widzę, ze myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną dlatego skup się na pracy i treningu. Skoro w pracy nie masz ciężko to się ciesz, że masz siłę choćby pomyśleć o siłowi. Ja aktualnie pracuję w tej samej branży i nawet nie mam siły myśleć o siłowni nie mówiąc już o samych ćwiczeniach. Z trzymaniem michy jest lipa, ale staram się nadrabiać w domu. Jedno mogę powiedzieć że przedramię, biceps, triceps, barki i plecy na plus. Klatka kulej, z pasa spadło. Ale takiej siły jak teraz to nigdy nie miałem po siłce. Więc stary skoro możesz michę trzymać i masz siłę trenować to jazda i do przodu

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam cięższa prace i jakoś mi idzie to wszystko . Na razie 8 kilo na plus .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
a co podjadasz ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 posiłków dziennie , typowo kulturystycznych
w tym jeden to gainer z racji pracy . Ale codziennie jest albo ryba , wieprzowina lub pierś .

Do tego :
BCAA
Kompleks witamin i minerałów x 2
carbo
gainer
ZMA
Gold OMEGA-3
czosnek naturalny i czosnek olimpu
monohydrat universala
super pump 250

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-08-28 20:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Ale takiej siły jak teraz to nigdy nie miałem po siłce.

Bo pewnie nigdy nie posmakowałeś prawdziwego treningu typu wiosło jednorącz > 100 kg, drążek + 50 kg itd.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Knife hihi w sumie to masz racje całe życie na sucho, ciężarami też dużymi nie operowałem więc to pewnie dlatego

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w skompletowaniu siłowni dla początkującego

Następny temat

Drążek iron gym

WHEY premium