SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
siema mam takie pytanie w sumie to zaczne od tego ze mam 19 lat cwicze od 2,5 roku wczesniej bralem suple troche tego bylo moja waga to 75kg dieta jest trzymana teraz chce zrobic swoj pierwszy cykl na mecie wiem ze byly juz takie tematy ale niektorych odpowiedzi nie moglem znalesc. A wiec tak mam 100mety polskiej, bialko treca nitro pro gen, gainera treca mass xxl, oslonki i witaminy sa odblokowania nie biore. Niestety nie mogelem znalesc czy dobre by bylo do tego wszystkiego omega3 i zma i kiedy to brac. I teraz najwazniejsze czy ktos robil podobny cykl i ile przyszlo mu masy i czy mial jakies skutki uboczne i nie interesuje mnie wiedza ksiazkowa tylko prawda czy ktos je mial czy niee. z gory dizeki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11165
a wiesz co to wyszukiwarka?o mecie jest tu od ****a art.meta 20mg ed,zma na noc,gainery zostaw sobie po cyklu,a jak trzymasz diete to niepotrzebne ci sa odżywki.omega 3 spoko.

Zmieniony przez - beef w dniu 2008-05-26 19:28:09

nie ma takiego bicia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
aaa i zapomnialem dodac ze kupuje jeszcze cell pump do tego na koniec cyklu tylko nie wiem czy duzy czy maly wystarcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
szukalem w wyszukiwarce cele popoludnie ale malo bylo o tym zma i omega a o skutkach nic nie znalazlem znaczy bylo ale tylko co moze byc po mecie a nikt sie nie wypowiedzial czy mial cos czy niee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1388
Poszukaj dobrze

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11165
trądzik,wypadanie wlosówe i cos tam jeszcze.ja nie miałem zadnych skutków ubocznych po metaxie.bierz osłonki,witaminy i będzie gitara.tylko zacznij żreć.

nie ma takiego bicia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
o wlasnie o taka odp chodzilo ze nie miales nic po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no i jak jeden na 10ciu nie mial to super nie ? mozna brac smialo...
troche myslenia panowie, niczego wiecej nie trzeba.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-05-26 19:39:28

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
To ile cię przybędzie to nikt ci nie powie bo każdy ma inny organizm. I w dużej mierze zależy od diety jak będziesz sie jej trzymał. jeśli będziesz miał dietke i dorzucisz jeszcze suple to efekt będzie ok A o skutki uboczne sie nie martw nie zapomnisz o osłonce i nie przesadzisz z meta to nie wystąpią. pozdro

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
ja nie mowilem ze jest super bo gdyby mialo byc super to bym od poczatku jechalbym na ssa i bym sie nie martwil o zdrowie bo duzo jest wielkich typow co im tylko koks w glowie i zero supli diety itp i jeszcze zyja ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie jestes jeszcze gotow na koks,

A tych ktorych wlasnie wymieniles nie radze w przyszlosci nasladowac.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca i epilepsja

Następny temat

Winstrol Primabolon Proviron Clomid ???

WHEY premium