Witam cwicze juz ponad rok na czysto a od okolo miesica na odrzywce bialkowej ostatnio myslalem z kolega nad kreatyna.
Moglibyscie polecic jakos dobra i ktora nie ma zbyt duzych efektow ubocznych ?
Moglibyscie polecic jakos dobra i ktora nie ma zbyt duzych efektow ubocznych ?
Krzysztof Piekarz