SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nox Pump - różne wersje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57362


Parę tygodni temu zakupiłem na próbę parę saszetek Nox Pumpa (na zdjęciach po lewej stronie) który działał rewelacyjnie. W związku z powyższym zamówiłem kolejną, tym razem większa partie i dostałem coś innego (saszetki po prawej stronie). Czym prawa saszetka jest wałkiem? A może inną wersją? Spotkał się ktoś z takim czymś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459
Wersji jest wiele.

Pojawiły się podróbki robione w czechach podobno.
Z tego co mi się wydaje to jeszcze inną widziałem-sprawdzę u kumpla.

W TO MY

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57362


Tył

Niestety w drugiej wersji nie raczyli podać składu na saszetce więc ciężko porównać.

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2011-01-21 12:29:22
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
skad zamawiales?
ja chyba szamalem ta pierwsza wersje.
probowales juz tej drugiej?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57362
Zamawiałem na allegro od tego samego sprzedawcy. Pierwsza wersja ladnie klepała, drugiej jeszcze nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
o tak sie dobrze sklada, ze ja mam ta druga wersje (dostalem jedna probke z allegro wlasnie) i za 15min ide pakowac biciol, takze powiem ci czy byla pompa, a jak byla to czy dobra :)

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57362
Najlepiej by było gdyby wypowiedział się ktoś kto brał obie wersje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
roznica tylko graficzna w srodku jest to samo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Ten drugi pompuje... ale nitro 2 o wiele lepsze :P

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
no nitro 2 pompuje lepiej, jak ktos ma treningi wieczorem i nie moze stosowac przedtreningowki z kofeiną bo nie bedzie mogl zasnac to lepsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4002
Chodzi o Nitrobolon 2 ?

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57362
To w końcu to samo czy nie? Pierwsza wersja mi pasowała w 100%. Siła ,wytrzymałość i dobre samopoczucie. Pompa do niczego mi nie jest potrzebna bo dużo biegam a to nie idzie w parze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie BCAA

Następny temat

Cytocell i BCAA

electro
Polecane artykuły