SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prośba o opinie na temat HZ14.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Zamiaruje zakupić stację na nogi HZ14 wraz z Trytonem Heavy. Prosiłbym o opinie na temat tego urządzenia. Jak zachowuje się z ciężarem i jak to pracuje. Z góry dziękuję za wszelkie głosy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Nie ma co się dziwić nigdy tego typu sprzęty nie będą dorównywać profesjonalnym maszynom do uginania ale za tą cenę zawsze to jakaś alternatywa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym tam znalazł to bym się tutaj nie pytał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27980
Witam,
Wlasnie dzisiaj zamowilem, w niedziele robie trening nog to ci cos wiecej powiem.

Poki co wiem tylko ze bede jakos sam musial pokombinowac z podwyzszeniem lawki( tez mam heavy tryton) zebym nogami nie szural po ziemi.

pozdro

Caelum Limes Est !
Moja silownia: http://www.sfd.pl/Garazowa_silownia_omi87-t725508.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam z niecierpliwością
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
remolek - przecież tam jest opisane
Nie wiem jak HZ14 ale tryton jest bardzo dużo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
Mam tą stację i do końca nie jestem zadowolony.

Dolny wałek w rzeczywistości reguluje się w 2 stopniach. Trzeci otwór został wywiercony w taki sposób że nie ma możliwości wkręcenia pokrętła (trzeci otwór znajduje się pod tym uchwytem na cieżary. - Po zakupie zgłosiłem tą wadę więc może już poprawili stację

Do tego stacja chodzi troche na boki (element ruchomy).

Ciężary troche latają ale to normalne przy takich zaciskach.

Pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za odzew. mrCROSS czy luzy które masz występują na śrubie mocującej czy w miejscu włożenia wspornika od prasy do ławki. Czy kupowałeś coś co nazywa się zestaw montażowy tzn. bolec, pokrętło i przelotkę ?

DUDA - faktycznie źle sformułowałem pytanie o Trytonie czytałem i mam wyrobioną opinię, natomiast chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić za te pieniądze stację na nogi, bo nie kosztuje mało ?

Zmieniony przez - remolek w dniu 2011-01-19 23:09:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
remolek luzy są na śrubie mocującej. Oczywiście że mam zestaw montażowy - bez niego w ogóle nie można by zamocować stacji do ławeczki.

Jeszcze jedną wadą stacji jest to że przy najwyższym ustawieniu wysokości stacji (używa się np. do blokowania nóg przy wyciskaniu na skosie ujemnym)oparcie pod stopy uderza o ławkę.

Mimo wszystko i tak bym Ci polecił HZ14. Cena może i jest wysoka ale z tego co sie orientuje to konkurencja sprzedaje "gorsze" stacje w podobnej cenie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27980
Witam,
Póki co zamontowalem tylko moduł i zobaczyłem wstępnie jak chodzi, na pierwszy rzut oka wyglada ok. Postaram sie w niedziele nagrać filmik podczas ćwiczeń to zobaczysz jak to wyglada. Pzdr

Caelum Limes Est !
Moja silownia: http://www.sfd.pl/Garazowa_silownia_omi87-t725508.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27980
Witam,

Jestem po treningu nog na HZ14 i musze ci napisac ze mam mieszane uczucia.

Na pierwszy rzut oka, pierwszy montaz sprzet wyglada na stabilny i wygodny, tak tez jest przy cwiczeniu malym ciezarem( do ok 40kg)
pozniej zaczynaja sie juz schody.

Napewno nie znajdziesz nigdzie informacji ze jezeli nalozysz wiecej niz 50 kg to po prostu lawka sie przechyli do przodu i wywroci, poniewaz heavy tryton ma za lekki tyl zeby rownowazyc taki ciezar. Jak cwiczysz sam to bedziesz mial z tym problem, ja wymyslilem obejscie takie jak na zdjeciu ponizej. Gryf wsadzamy w tylny profil od lawki i nakladamy na niego ciezary, u mnie wystarczylo 30kg zeby zrownowazyc 55 na przodzie.




Druga istotna sprawa to wygoda przy cwiczeniu wiekszym ciezarem, po prostu walki wbijaja/wzynaja sie cie w nogi co sprawia dyskomfort przy cwiczeniu.

Co do stabilnosci samej maszyny raczej nie mam wiekszych zastrzezen wiadomo ze jest lekki luz na mocowaniu sruby ale praktycznie nie przeszkadza w cwiczeniu.




Nie bede opisywal cwiczenia:uginanie nog w lezeniu, poniewaz przy moim wzroscie nie bylem w staniego go w ogole wykonac.

Podsumowujac za ta cene ani za przyblizona nie jestes w staniu kupic profesjonalnej maszyny wiec jesli ci zalezy na tych cwiczeniach to za duzego wyboru nie masz:)

pozdrawiam,
omi87




Zmieniony przez - omi87 w dniu 2011-01-24 08:52:30

Caelum Limes Est !
Moja silownia: http://www.sfd.pl/Garazowa_silownia_omi87-t725508.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Zestaw Heavy Hyperion - Spartan + KG

Następny temat

Prośba w doborze sprzętu...

electro
Polecane artykuły