siemanko:>
robie sobie z kumplem silownie w piwnicy, narazie mamy tylko lawke (rozpietki i na nogi + gryf i stojaki) mamy ok 70kg obciazenia. co mamy dokupić najpierw najlepiej? ja chce cwiczyc na rzezbe a on na mase, jakbyscie mi mogli ulozyc plan treningowy (moge cwiczyc dzien w dzien). mamy tylko gryf prosty. najlepiej jakby ktos sie ze mna na gg skontaktowal 372553;) czekam :)
robie sobie z kumplem silownie w piwnicy, narazie mamy tylko lawke (rozpietki i na nogi + gryf i stojaki) mamy ok 70kg obciazenia. co mamy dokupić najpierw najlepiej? ja chce cwiczyc na rzezbe a on na mase, jakbyscie mi mogli ulozyc plan treningowy (moge cwiczyc dzien w dzien). mamy tylko gryf prosty. najlepiej jakby ktos sie ze mna na gg skontaktowal 372553;) czekam :)
Krzysztof Piekarz