Hej!
Od jakiś 2 miesięcy skaczę na skakance. Chodze na basen 1raz w tygodniu. I mam pytanie co jeszcze? Moim celem jest dobra kondycja i ładna sylwetka ( na razie mam za duże uda, łydki też ale od biedy mogą być i oczywiście brzuch)
Od jakiś 2 miesięcy skaczę na skakance. Chodze na basen 1raz w tygodniu. I mam pytanie co jeszcze? Moim celem jest dobra kondycja i ładna sylwetka ( na razie mam za duże uda, łydki też ale od biedy mogą być i oczywiście brzuch)
Krzysztof Piekarz