Witam,czy mógłby ktoś ocenić tą dietę i napisać mi jakie produkty najlepiej spożywać w szkolę?
1 Śniadanie (7:00)
-płatki owisiane (100g)
-mleko naturalne (300-400 ml)
-owoc
-jajka (2 szt.)
2 Sniadanie (10:25) -[ szkoła]
Tutaj własnie mam dylemat co brać do szkoły,bo trochę ciężko będzie jeść ryż czy też rybe.
3 Śniadanie (13:05) - [szkoła]
tak jak wyżej
4.Przedtreningowy (ok 15:30)
-ryba/pierś z kurczaka
-ryż
-warzywo
-oliwa
5.Potreningowy (nie wiem jeszcze ile mi zajmą ćwiczenia)
ryż biały
chude mięso
makaron zwykły
6.Przed snem (22:00/22:30)
twaróg
warzywa
oliwa
1 Śniadanie (7:00)
-płatki owisiane (100g)
-mleko naturalne (300-400 ml)
-owoc
-jajka (2 szt.)
2 Sniadanie (10:25) -[ szkoła]
Tutaj własnie mam dylemat co brać do szkoły,bo trochę ciężko będzie jeść ryż czy też rybe.
3 Śniadanie (13:05) - [szkoła]
tak jak wyżej
4.Przedtreningowy (ok 15:30)
-ryba/pierś z kurczaka
-ryż
-warzywo
-oliwa
5.Potreningowy (nie wiem jeszcze ile mi zajmą ćwiczenia)
ryż biały
chude mięso
makaron zwykły
6.Przed snem (22:00/22:30)
twaróg
warzywa
oliwa
Krzysztof Piekarz
i Ci wyliczy