Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
135
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1742
To tak wszystko było ok do czasu aż w pon wiozłem kreatynę:
Potem rano gorączka przerażający ból mięśni przez dwa dni a od wczoraj swędzenie nóg o.0 nie wiem o co chodzi myślałem że po prostu się przeziębiłem. Byłem u lekarza bo miałem tylko temperaturę i ból mięśni żadnego kataru nawet(jak mam gorączkę potem zawsze mam jakiś katar) to przeszło a teraz te swędzenie z nikąd.
Szacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja osobiscie nie miezylem temperatury , wiem ze byla podwyzszona , bol miesni ogolne oslabienie . Mysle ze odpornosc dostaje jak zaczynam brac tribulusa . Wczesniej bralem saa i mysle ze to spowodowalo jakies zmiany w ukladzie hormonalnym . A zaczynajac brac tribu jakos sie podwyzsza ten test i spada odpornosc . Pytalem o to w suplach ale bardzo rzadko ktokolwiek ma cos w podobie . Nikt nie potrafil tego wytlumaczyc .
Szacuny
0
Napisanych postów
135
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1742
Od dzisiaj znowu siłka i tego staka biorę, zobaczymy jak to będzie mam nadzieje ze już będzie ok..
Specjalnie kupiłem sobie zestaw wit. żeby zwiększyć odporność.
Na nieszczęście dzisiaj na dworze była paskudna pogoda ;(
Szacuny
0
Napisanych postów
135
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1742
Dzisiaj wstałem zero objawów żadnej gorączki ani bólów mięśni (oprócz tego pozytywnego .
Wszystko w najlepszym porządku można wciągać :d
Obiekcje oddalone :D