SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne objawy po paleniu marihuany.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
2 raz w życiu porządnie zapliłem, i drugi raz to samo. Źródło na 100 % dobre, Wszyscy się śmieją, tylko ja mdłości, złe samopoczucie + sucho w gardle (aczkolwiek to normalne jest). Możliwe, że to przez tytoń? Paliłem to z tytoniem, a już około 5 razy się zatrułem tytoniem, jak nie więcej, objawy zatrucia tyoniem u mnie te same co po ziole, tylko bez suszy w gardle. Czy możliwe, że to tylko przez tyton a nie marihuane?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Rzuć to g**** a nie pytaj czy to normalne że masz dziwne objawy, nienormalnym jest zażywanie czy palenie narkotyków a przede wszystkim nie zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mieszkam gdzie mieszkam, każdy pali.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
moga byc tez i takie objawy, nie kazdy ma dobry humor czesto zdarza sie zamulenie czy nawet dołowanie nic nadzwyczajnego, w dodatku jak nie sprawia frajdy to po co to jarac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Teraz spróbuję czyściocha, podejrzewam tytoń (zawsze miałem dziwne objawy po tytoniu) jak będzie to samo, to przestaję to palić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 104 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1428
Człowieku O.o, jak chcesz wyglądać normalnie to rzecz pierwsza. Przestajesz palić marich**ane, rzucasz tytoń i nie ma ze tam gdzie mieszkasz każdy pali... I co z tego? Zamierzasz iść w ich kierunku? I potem leżeć pod mostem? Zastanów się...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jest to dzial zdrowie a nie jego utrata nikt Ci nei bedzie droadzal jak masz palic ziolo, objawy ktore wspomniales w pierwszym poscie nie sa niczym nadzwyczajnym
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Staw skokowy?

Następny temat

Ból Barku POMOCY!!!

WHEY premium