SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Barku POMOCY!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109
Witam, mam dziwny problem z barkiem.
Jakies 3 tyg. temu popchnąłem kolege i cos przeskoczylo mi w lewym barku. Bolalo dosc mocno przez caly dzien. Nastepnego dnia bolalo mnie znowu ale juz duzo mniej. Poszedlem na trening klaty i bicepsa normalnie cwiczylem i nie bolal mnie ten bark , nie przeszkadzal mi w cwiczeniach. Nie bylem z tym u lekarza, na internecie tez nie znalazlem odpowiedzi co to moze byc. Bol dalej jest, ale kiedy trenuje nie czuje tego, nawet kiedy trenuje barki to nie czuje bólu barku i moge normalnie robic trening. Bol nasila sie jak przeciągam lewa reke za glowa w bok . Co to moze byc i jak to leczyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kompleks barkowy jest bardzo skomplikowany w swojej budowie ze względu na to że ruch w ramieniu odbywa się w kilku stawach (ramienny,barkowo-obojczykowy , mostkowo-obojczykowy czy caly rytm lopatkowo- ramienny ) oraz ze jest to staw o najwiekszym zakresie ruchu w ciele czlowieka w dodatku nieszczególnie chroniony (plytka panewka) stad bardzo narazony na urazy, moze to u Ciebie byc wiele rzeczy stozek rotatorow, wiezadlo, obrabek itp. wizyta u specjalisty bedzie konieczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne objawy po paleniu marihuany.

Następny temat

Skręcenie i naderwanie stawu skokowego, jak długo przerwa?

WHEY premium