Tata kupil dzis top mass. Jego staz wynosi 3 lata na silce ;)Ma 63 lata :D Czy zazywanie top mass moze mu jakos zaszkodzic??? moze lepszy bylby dla niego gainer 2?
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam :D
Wiek: 63 lata
Waga: 80kg
Wzrost: 177
Cel cyklu: przybranie masy
stosowane już wcześniej suplementy : gainer 2 i top mass 2 lata temu, creatine monohydrate 1250
Uprawiane inne sporty: pływanie na basenie
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: 2 miesiące
przewidziane finanse na cykl: bez ograniczeń
uwagi i sugestie: ..
Staż treningowy: 3 lata
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam :D
Wiek: 63 lata
Waga: 80kg
Wzrost: 177
Cel cyklu: przybranie masy
stosowane już wcześniej suplementy : gainer 2 i top mass 2 lata temu, creatine monohydrate 1250
Uprawiane inne sporty: pływanie na basenie
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: 2 miesiące
przewidziane finanse na cykl: bez ograniczeń
uwagi i sugestie: ..
Staż treningowy: 3 lata
Krzysztof Piekarz