Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam,
Mam problem. Mianowicie, pierwszy trening mam rano o 6.00, zawsze na czczo. Drugi o 19.00. Wcześniej brałem TSE i TS. Coś mi dały, ale zmieniam kategorie wagową i chce coś mocnego.
Szacuny
67
Napisanych postów
10282
Wiek
41 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
52628
mozesz pokombinowac, sprobowac przed tym drugim treningiem np 3h
jak beda problemy z zasnieciem to przesuniesz porcje
kwestia indywidualna
tak czy siak zrob tak zeby przerwy pomiedzy dawkami wynosily 6-8h
zdr