super rozpuszczalność jeśli porówna się z zwykłym carbo smak grejpfrut super
...
fajne zamykanie w workach nareszcie sie nei wysypuje ! ;)
reszta prawie jak stare carbo ogolnie dobre na +
reszta prawie jak stare carbo ogolnie dobre na +
no pain no gain
...
nie moge znalezc miarki w tym carbo mam akurat 1 kg na probe , masakra , ile lyzek = 50 gram akurat tego supla??

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS
...
50g mi wychodzi równo do podstaw tego trzymadełka w pojemniczku :) zawsze tyle sobie nasypuje. Soooryy.... gadam wogole jakieś głupoty...Ja miarke mam z Mutant Pro PVL'a
No niestety w Carbo nie ma miary :(
Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-08 08:37:04
No niestety w Carbo nie ma miary :(
Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-08 08:37:04
...
W Carbo nox nie ma miarki. W zwykłym carbo z olimpu jest, dlatego skorzystałem. Dzisiaj pierwszy raz, smak cytryna - jak dla mnie za kwaśny ale da się pić. Za krótki okres czasu by powiedzieć czy jest różnica w treningach. Rozpuszczalność taka sobie (w chłodnej wodzie), max 7/10. (przynajmniej u mnie). Napiszę więcej po jakimś czasie użytkowania.
Impossible is Nothing
...
smak pomarańczowy moze byc, ananas tez dobry. rozpuszczalnosc bdb no i fajne to opakowanie z zamknęciem. ja na szczęscie miałem wolną puche po kreatynie i sobie do niej wsypałem ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Olimp - Mega Strong Protein
Następny temat

