Co moze byc przyczyna braku energii w polowie treningu?
Posiłek jem około 1 godzine przed treningiem, zazwyczaj kurczak/ryba, ryz/kasza.
Trening to FBW. Wiadomo, na poczatku cwiczenia ciezkie, nogi, plecy, klatka. Po klacie moc mi spada zupelnie, czuje sie ospały.
Czy wypicie kawy przed treningiem bylo by dobrym rozwiazaniem?
Posiłek jem około 1 godzine przed treningiem, zazwyczaj kurczak/ryba, ryz/kasza.
Trening to FBW. Wiadomo, na poczatku cwiczenia ciezkie, nogi, plecy, klatka. Po klacie moc mi spada zupelnie, czuje sie ospały.
Czy wypicie kawy przed treningiem bylo by dobrym rozwiazaniem?
Krzysztof Piekarz