Od około miesiąca przeszedłem na diete na masę, cały czas staram się jak najwiecej jeść. Przez ten okres były to praktycznie takie przygotowania, psychiki jak i żołądka, gdzieś od dopiero 2 tyg odżywiam się tak jak powinienem chociaż dalej jest to tak 70% z tego ile na prawde powinienem, jednak jest jakiś postęp bo przytyłem 3kg.
Ale przejdzmy do rzeczy, od paru dni, gdy jem swoją ostatnią porcję na noc, praktycznie 30min przed pójsciem spać, jest to twaróg / serek wiejski i chleb razowy, odczuwam odruchy wymiotne, po prostu gdy zaczynam jeść, zjem pare łyżek a potem nie mogę po prostu dalej połknąć, tak jakbym nie miał sił, musze połykać w całości w przypadku twarogu oczywiście i popijac jednoczesnie razem z wodą. Czy coś nie tak? czy organizm się broni? Dodam że nie tylko przy tym posiłku pojawia się ten problem, nie jest to często jednak się zdarza.
Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-01 16:09:15
Ale przejdzmy do rzeczy, od paru dni, gdy jem swoją ostatnią porcję na noc, praktycznie 30min przed pójsciem spać, jest to twaróg / serek wiejski i chleb razowy, odczuwam odruchy wymiotne, po prostu gdy zaczynam jeść, zjem pare łyżek a potem nie mogę po prostu dalej połknąć, tak jakbym nie miał sił, musze połykać w całości w przypadku twarogu oczywiście i popijac jednoczesnie razem z wodą. Czy coś nie tak? czy organizm się broni? Dodam że nie tylko przy tym posiłku pojawia się ten problem, nie jest to często jednak się zdarza.
Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-01 16:09:15
Krzysztof Piekarz