SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trenuję 2 lata i co na drugi cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2322
Z tego względu że masz mały staż na kreatynie i jeszcze mógłbys no samej keatynie pociągnąc, ale nitro jakiś potężny nie jest więc na upartego IMO mógłbyś już wziąć

Zmieniony przez - Matiz1908 w dniu 2010-09-16 15:27:47

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Nie... produkt jest ok głównie jako przed treningówka.
Ale pomysl masz 16miesięcy przerwy od kreatyny więc teraz czy weźmiesz samo Mono czy np. Mono+NB to efekt bd praktycznie tak samo odczuwalny więc po co wydawać więcej kasy jak można kupić Mono za 50zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Matiz1908 - tylko ze te nitro wogole niedziała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7896
mono/jabłczan + booster tescia .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2322
buli09876- może coś źle brałes, albo przed nitro brałes juz mocniejsze boostery i dlatego.

Tomgo1990- ale sama kreatyna nie zwiększy pompy treningowej, motywacji, skupienia. Jeśli chodzi o siłe to owszem czy na samym mono, czy mono+nb mozliwe że efekt bedzie podobny po takiej przerwie.

Kawis- jeśli nie autor nie ma co najmniej 21 lat to równie dobrze mógłby booster tescia w kibla wysypać.

Zmieniony przez - Matiz1908 w dniu 2010-09-16 15:37:46

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7896
a niby dlaczego ma mieć 21 lat ? Booster tescia to lekkie podniesienie testosteronu , które pomoże mu w regeneracji przez lepszy sen .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2322
To ZMA prędzej. Co do odżywek typ tribulus to działają tylko na osoby powyżej 21 roku zycia. Jak juz sie gospodarka hormonalna ustabilizuje, organizm w pełni dojrzeje.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Matiz1908- ino moze i dlatego, ale znam wiele osob co narzeka na ten produkt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2322
Do Xplode czy Shotguna to mu daleko fakt, ale jak na swoją cene to na pierwszy kontakt z NO-boosterem daje rade.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 984 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25588
a ja bym juz smialo bral xploda albo shotguna + mono
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NITROBOLON POMOC!!!

Następny temat

Masowanie-rozkład supli

electro
Polecane artykuły