SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pierwsza dieta-masówka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
omega 3 jesz do posiłku zawierającym tłuszcze np do sniadania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 394
moje zapotrzebowanie (waga: 70, wzrost: 184, lat: 22)

kalorie: 2957 (ogólnie, na KG masy ciała)

BIAŁKO 119, 1.7
TŁUSZCZE 140, 2.0
WEGLOWODANY 305, 4,4

Pobudka - 06.30.

Posiłek 1, 07.00:
Płatki owsiane (100g)
2 jajka
Rodzynki (20g)
Orzechy (20g)
Owoc
Omega3

Posiłek 2, 11:30
Ryż brązowy (100g)
Pierś z kurczaka (85g)
Oliwa z oliwek (30g)
Warzywa

Posiłek 3, 14:00
ryż brązowy (100g)
Pierś/mintaj (85g)
Surówka (150g)
Oliwa z oliwek (20g)

Posiłek 4, 17:00
Pierś z kurczaka (85g)
Warzywo
Ryz brązowy (100g)
Oliwa z oliwek (20g)

Posiłek 5, 21:00
Tuńczyk (100g)
Chleb razowy (100g)
Olej lniany (20g)

Sen - 22:30.


Łączna ilość:

białko - 133g
tłuszcz - 140g
węglowodany - 331g
kalorii - 2957

Zrealizowane dzienne zapotrzebowanie:

białko -111%
tłuszcz - 100%
węglowodany - 109%

Dostarczona ilość na KG masy ciała:

białko -1,9
tłuszcz - 2,0
węglowodany - 4,7

ok to chyba tak się prezentuje, gdzie mogę wstawić witaminy centrum. czy mogę zaczynać z tą dietą czy jeszcze wprowadzić jakieś poprawki? pozdrawiam serdecznie!

ps. może by jeszcze wstawic jakiś posilek o 19? :)

Zmieniony przez - japaboj w dniu 2010-09-01 20:41:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
moje zapotrzebowanie (waga: 70, wzrost: 184, lat: 22)

kalorie: 2957 (ogólnie, na KG masy ciała)

BIAŁKO 119, 1.7
TŁUSZCZE 140, 2.0
WEGLOWODANY 305, 4,4

Pobudka - 06.30.

Posiłek 1, 07.00:
Płatki owsiane (100g)
2 jajka
Rodzynki (20g)
Orzechy (20g)
Owoc
Omega3

Posiłek 2, 11:30
Ryż brązowy (100g)
Pierś z kurczaka (85g)
Oliwa z oliwek (30g)
Warzywa

Posiłek 3, 14:00
ryż brązowy (100g)
Pierś/mintaj (85g)
Surówka (150g)
Oliwa z oliwek (20g)

Posiłek 4, 17:00
Pierś z kurczaka (85g)
Warzywo
Ryz brązowy (100g)
Oliwa z oliwek (20g)

Posiłek 5, 21:00
Tuńczyk (100g) / wymieniaj na swieze ryby/ twarog/jaja
Chleb razowy (100g)
Olej lniany (20g)

Sen - 22:30.


Łączna ilość:

białko - 133g
tłuszcz - 140g
węglowodany - 331g
kalorii - 2957

Zrealizowane dzienne zapotrzebowanie:

białko -111%
tłuszcz - 100%
węglowodany - 109%

Dostarczona ilość na KG masy ciała:

białko -1,9 / daj wiecej
tłuszcz - 2,0 / zmniejsz i podaj proporcje kwasow
węglowodany - 4,7

ok to chyba tak się prezentuje, gdzie mogę wstawić witaminy centrum. czy mogę zaczynać z tą dietą czy jeszcze wprowadzić jakieś poprawki? pozdrawiam serdecznie!
juz jest ok rano orzechy glownie wloskie

ps. może by jeszcze wstawic jakiś posilek o 19?
mozesz dac
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
kalorie: 2957 (ogólnie, na KG masy ciała)

BIAŁKO 119, 1.7 zwiększ do 2g

ww zostaw
tł do 1,4 g
reszta
wygląda ok tylko dpasuj do tego co napisałem

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2010-09-01 20:47:48

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 394
posiłek 1. 7:00

płatki owsiane 100g
2 jajka
rodzynki 20g
orzechy 20g
omega3

posiłek 2. 11:30

ryż brązowy 100g
pierś z kuraka 100g
oliwa z oliwy 20g
warzywa

posiłek 3. 14:00

ryż brązowy 100g
pierś z kuraka 100g
warzywa

posiłek 4. 17.30

ryż brązowy 100g
pierś/mintaj 100g
warzywa
oliwa z oliwek 20g
orzechy włoskie 20g

posiłek 5. 21.00

tuńczyk/swieza ryba 100g
chleb razowy 100g
olej lniany 20g)

-----------------------------------

dostarczona ilość na kg masy ciała:

b - 2,0
t - 1,4
w - 4,7

zrealizowane dzienne zapotrzebowanie:

b - 101%
t - 97%
w - 108%

ok?

"zmniejsz i podaj proporcje kwasow" - hmm nie za bardzo rozumiem :)

Zmieniony przez - japaboj w dniu 2010-09-01 21:42:38
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
zapewne chodzi o kwasy tłusczowe ale z tego co widze na oko jest ok powodzenia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 394
ok dzięki za pomoc, powodzenia!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bedzie dobrze??

Następny temat

Jak to jest z tym hiitem

electro
Polecane artykuły