Szacuny
520
Napisanych postów
21399
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
141207
W takim raznie zaden plan nie jest ci potrzebny, zacznij się zdrowo odżywiać, wywal wszystkie fast foody, chipsy, słodzone napoje, słodycze ze swojego odzywiania, zacznij jesc wiecej miesa,jajek,ryb,makaronow,ryz,kasz,ziemniakow, staraj się jesc owoce i warzywa, orzechy.
Uprawiaj jakies sporty ktore cie interesuja, bieganie,piłka nozna,kosz,jazda na rowerze, sztuki walki też bardzo dobry pomysł w twoim wieku, zacznij się ruszać.
Pzdro
Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-20 23:55:18