witam cwiczę już rok.Mam za sobą fbw,splita(ktorego nadal cwiczę)Cwicze poniedzialek,wtorek,czwartek piątek.2xpartia.Gram także w piłke i tu moje pytanie,trening 2 w tyg,Ja będę chodził raz,tak ustaliłem sobie.Wiekszy piorytet siłownia.Plus mecz w niedziele(co niedziele).Czy to mi przeszkodzi?chcę sie upewnic ze nie.Nie bedzie to intensywne,bo raz w tyg trening,plus 1 mecz nedziela.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jeśli wliczysz w bilans diety to jeśli celem jest masa nie będzie przeszkadzać.
Byle ten trening był w inny dzień niż trening siłowy. Sobota całkowicie na regeneracje jesli w tygodniu masz trening.
Pzdro
Byle ten trening był w inny dzień niż trening siłowy. Sobota całkowicie na regeneracje jesli w tygodniu masz trening.
Pzdro
...
dzieki Ci.Jeszcze gainera do podbicia kcal mam.Przed trenigniem w piłke wypijam.Po też.
...
Jeżeli chodzi o dietę to musisz uwzględnić te wszystkie treningi. A tak w ogóle to w czym Ci ma przeszkodzić? 

Pozdro ;)
...
Dużo snu i mało alku zalecam!
Dr hakeem
Dr hakeem

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!
...
Inaczej to procentów, gazu, melanżu albo po prostu alkoholu.
Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!
...
@Kamilek18s
Nie słyszałeś nigdy jak ktoś mówił "być na gazie"? To znaczy pijany po prostu, stąd ten gaz
Nie słyszałeś nigdy jak ktoś mówił "być na gazie"? To znaczy pijany po prostu, stąd ten gaz

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz