SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń/ proszę o poradę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Postanowiłem ułożyć sobie splita 2x/ każda partia. https://www.sfd.pl/Trening_każdej_grupy_2x_w_tygodniu-t246194.html
Chciałem użyć gotowy już split, który znalazłem na forum. I tutaj moje pytanie. Czym mogę zastąpić ćwiczenia takie jak:
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc ?
- Wyciskanie sztangielek na ławce skośniej ? ( Brak skosu ;/ ) Za miesiąc powinienem kupić sobie porządną ławkę ale do tego czasu co mogę za to wrzucić.
- Ściąganie linki wyciągu w poziomie siedząc
- Uginanie ramion na modlitewniku ( Brak modlitewnika )

Myślę, że da się to jakoś zastąpić więc czekam na porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc ? jakiś francuz
- Wyciskanie sztangielek na ławce skośniej ? ( Brak skosu ;/ ) Za miesiąc powinienem kupić sobie porządną ławkę ale do tego czasu co mogę za to wrzucić.
- Ściąganie linki wyciągu w poziomie siedząc podciąganie na drążku, wiosło
- Uginanie ramion na modlitewniku ( Brak modlitewnika ) uginanie ramion podchwytem lub młotkowo, ew. w podporze o kolano

Zmieniony przez - ferenc w dniu 2008-08-09 22:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4074
zamiast wyciskania na skosie rob pompki z nogami wyzej niz rece to chyba jedyne cwiczenie ktorym to zastapisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 2x partia w tyg do oceny

Następny temat

co po FBW??

WHEY premium