Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
No ja czytam ze zrozumieniem, nie muszę się domyślać, że chodzi Ci o transfery z ubiegłych lat.
...
Prostując główny to nie znaczy jeden! Nigdzie nie napisałem że główny to odrazu zwyciezca, tak samo dla mnie głównym kandydatem bd np. Bayern czy Lyon... więc można sie domyślić że słowo główny tutaj jest równoważnikiem faworyt (chyba ze nie rozumiecie ze w języku polskim właśnie takie cos jest)

Główny czyli inaczej najpoważniejszy kandydat według mnie i tak odczytałem Twoją wypowiedź. Trzeba było od razu napisac że jeden z faworytów i wszystko byłoby jasne.

Tak jaśniej mówiąc chciałem wytłumaczyć ze brak Mourinho wcale nie przekreśla o 30% (jak ktoś tam pisał) szans na zwycięstwo Interu

przekreśla. przekonasz się w trakcie sezonu.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Dlaczego o 30% a nie np. o 25% ? wyssane z palca te procenty .

Bez przesady . Benitez także potrafi zgarniać trofea . Jako jeden z nielicznych zdobył UEFA a sezon pozniej triumfował w LM .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napiszę inaczej, bo widzę że niektórzy czepiają się tych procentów jak nie powiem czego

Inter bez Jose traci dużo na swojej wartości, to jakby wojsko bez dowódcy
Wątpię żeby Benitez, który przez ostatnie sezony raczej zawodził kibiców "The Reds" nagle w pierwszym sezonie pracy z Interem zdobył LM - wydaje mi się to niewykonalne i nie daję im większych szans na powtórzenie sukcesu z poprzedniego sezonu.

...
No przekonamy sie

Tak na zdrowy rozsądek obojętnie jaki trener to w pierwszym sezonie w którym przychodzi do nowego klubu ciężko coś wygrać... ale z drugiej strony Inter był w zeszłym sezonie i dalej jest dobrze poukładaną drużyną, a według mnie to sie najbardziej liczy nie grają gwiazdy czy trener tylko drużyna więc jestem pełen optymizmu
...
we will see

...
BPL-G Fizjoterapeuta
co do Beniteza bardzo dobry trener pucharowy
zreszta widac to po wynikach w pucharach zawsze zachodzily jego ekipy daleko , wiadomo taktyka
co nie zmienia faktu ze go nie lubie
dziwi mnie ze jeszcze hiszpanow nie zaczal sprowadzac
...
6 sierpnia 2010 r.

Dallas 2- 2 Inter

Strzelcy: 24' pt Milito, 41' pt John, 18' st Eto'o, 30' st Ferreira (karny)

INTERNAZIONALE: 12 Castellazzi (1' st 1 Julio Cesar); 13 Maicon (1' st 2 Cordoba), 6 Lucio (1' st 16 Burdisso) , 25 Samuel (1' st 23 Materazzi), 26 Chivu (1' st 39 Santon) ; 27 Pandev (14' st 50 Biabiany), 5 Stankovic (1' st 17 Mariga), 19 Cambiasso (19' st 40 Nwankwo), 29 Coutinho (19' st 20 Obi); 9 Eto'o (19' st 30 Mancini), 22 Milito (1' st 31 Alibec).
Rezerwowi: 92 Gallinetta, 33 Obinna, 34 Biraghi, 57 Natalino.
Trener: Rafael Benitez.

A już dziś...

Odbędzie się dziesiąta edycja corocznego towarzyskiego turnieju Trofeo TIM, w którym zmierzą się Inter, Juventus i Milan. Organizatorzy zawodów, które odbędą się na stadionie San Nicola w Bari, ogłosili oficjalnie program imprezy.

Jako pierwsze, o godzinie 20:45, na boisko wybiegną jedenastki Interu i Juventusu. Przegrany tego pojedynku zmierzy się w drugim spotkaniu z Milanem, natomiast zwycięzca zagra w ostatniej potyczce wieczoru także z ekipą Rossonerich.

Trofeo Tim będzie rozgrywane według znanym już z poprzednich edycji zasad. Wszystkie spotkania będą trwały po 45 minut, a w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry zwycięzcę spotkania wyłoni konkurs rzutów karnych.

Drużyna, która zapewni sobie wygraną w ciągu 45 minut zdobędzie 3 punkty; 2 punkty przypadną w udziale zwycięzcy spotkania po serii rzutów karnych, a 1 punkt przegranemu po konkursie jedenastek. Zespół, który przegra w regulaminowym czasie gry nie zdobędzie żadnego punku.

Obrońcą trofeum sprzed roku będą zawodnicy Juventusu.

FORZA INTER!
...
Inter wygrywa Trofeo TIM

Inter Mediolan po zwycięstwie z Juventusem i Milanem (po karnych) został zwycięzcą tegorocznego Trofeo TTM.

Inter - Juventus 1:0 (Sneijder 26')

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-2-3-1. Pierwszy sparing w tym sezonie rozgrywał Wesley Sneijder, który grał za plecami Samuela Eto'o. Na skrzydłach wystąpili Goran Pandev oraz Victor Obinna, natomiast dwoma defensywnymi byli Nwankwo Obiorah oraz Esteban Cambiasso. Linię obrony dyrygowaną przez Julio Cesara stworzyli Maicon, Lucio, Marco Materazzi (kapitan) oraz Cristian Chivu.

Właściwie przez całe 45 minut podopieczni Rafaela Beniteza przeważali. Nerazzurri szybko wymieniali podania, długo utrzymywali się przy piłce, bardzo ruchliwi byli Obinna, Maicon oraz Sneijder. Już w 8 minucie dobrą okazję na zdobycie bramki miał Goran Pandev po dobrym podaniu Eto'o jednak strzał Macedończyka wybronił Manninger. Chwilę później z woleja uderzał Maicon, jednak piłka wylądowała na poprzeczce. W 23 minucie z dystansu uderzał Cambiasso, jednak bramka minimalnie minęła bramkę. W 26 minucie padła bramka dla Interu. Sneijder otrzymał piłkę, minął jednego i rywala i fantastycznym strzałem z dystansu nie dał szans bramkarzowi Juventusu. Inter miał jeszcze dwie okazje na zdobycie bramki, lecz ani Pandev ani Eto'o nie zdołali podwyższyć prowadzenia.

Inter (4-2-3-1): 1 Julio Cesar, 13 Maicon, 6 Lucio, 23 Materazzi, 26 Chivu; 19 Cambiasso, 40 Nwanwko Obiora; 33 Obinna, 10 Sneijder, 27 Pandev; 9 Eto'o.

Rezerwowi: : 12 Castellazzi, 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 25 Samuel, 34 Biraghi, 35 Benedetti, 57 Natalino, 5 Stankovic, 20 Obi, 29 Coutinho, 30 Mancini, 22 Milito, 27 Pandev, 88 Biabiany.

Trener: Rafael Benitez

Juventus (4-4-2): 13 Manninger; 21 Grygera (38' st 2 Motta M.), 19 Bonucci, 3 Chiellini, 29 De Caglie; 23 Pepe, 4 Felipe Melo, 5 Sissoko, 20 Lanzafame; 10 Del Piero, 17 Trezeguet

Rezerwowi: 31 Costantino, 32 Storari, 8 Marchisio, 11 Amauri, 25 Martinez, 28 Diego, 33 Legrottaglie

Trener: Luigi Del Neri

Milan - Juventus 1:1 (Ronaldinho 21', 33' Diego), karne 4:2

Inter - Milan 0:0 (karne 3:2)

W porównaniu z pierwszym spotkaniem Rafael Benitez dokonał 8 zmian. Na murawie nie zobaczyliśmy już Julio Cesara, Lucio, Chivu, Cambiasso, Pandeva, Sneijdera, Obinny i Eto'o. Na placu gry zameldowali się natomiast Castellazzi, Cordoba, Biraghi, Stankovic, Mancini, Coutinho, Biabiany oraz Milito. Pierwszą znakomitą sytuację na zdobycie bramki miał Filippo Inzaghi, jednak jego uderzenie głową wylądowało na poprzeczce. Kilka minut później po dobrym dograniu Biabianego w sytuacji strzeleckiej fatalnie zachował się Mancini. Następne 10 minut było dość mniemrawe. W 21 minucie z rzutu wolnego uderzał Pirlo, jednak fantastyczną interwencją popisał się Luca Castellazzi.3 minuty później po zamieszaniu w polu karnym uderzał Milito, jednak siła strzału była zbyt słaba, aby zaskoczyć Abbiatiego. Chwilę później niecelniez dystansu uderzał Biabiany. Z rzutu wolnego zaskoczyć bramkarza Rossonerich próbował Mancini, jednak bramek dalej nie było. 39 minuta i kolejny strzał z dystansu - tym razem Coutinho, także niecelnie. 2 minuty później uderzał Stankovic, ale Abiatti pewnie wyłapał piłkę. Chwilę później po ładnym rajdzie Natalino i dobrym podaniu dobrą sytuację zmarnował po raz kolejny Mancini. Po 45 mieliśmy bezbramkowy remis i o zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne. Lepiej wykonywali je podopieczni Rafy Beniteza i ostatecznie mogli się cieszyć ze zwycięstwa turnieju. Inter (4-2-3-1):

Inter (4-2-3-1): 12 Castellazzi; 13 Maicon (17' 57 Natalino), 2 Cordoba, 23 Materazzi (17' 35 Benedetti), 34 Biraghi; 5 Stankovic, 40 Nwankwo (35' 20 Obi); 30 Mancini, 29 Coutinho, 88 Biabiany; 22 Milito.

Rezerwowi: :1 Julio Cesar, 21 Orlandoni, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu, 10 Sneijder, 19 Cambiasso, 27 Pandev, 33 Obinna

Milan (4-3-1-2):Abbiati; Oddo, Bonera ((30' Papastathopoulos), Yepes, Zambrotta; Ambrosini (26' Strasser), Pirlo (30' Novinic), Flamini; Merkel (35' Ronaldinho); Inzaghi, Huntelaar.