SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inter Mediolan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
Inter sprawi niespodziankę w półfinale

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Byłoby miło.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Inter sprawi niespodziankę

Tak samo jak Stuttgart i Arsenal? To może być.

Tak na poważnie to oczywiście Inter ma spore szanse na awans do finału. Nie oglądam meczów klubu z Mediolanu, ale oglądam mecze Barcelony i na bieżąco śledzę wyniki. Wyciągam takie wnioski, że mimo takich a takich rezultatów w ostatniej kolejce to Katalończycy są w lepszej formie, a wiadomo że jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Zobaczymy jak będzie. Nie mogę się doczekać, bo zapowiada się ciekawy mecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
hmm wyśmiałeś moja słowa, masz do tego prawo ale zobaczymy, bo ja sam jestem ciekawy jak ten mecz się potoczy i kto w dwumeczu okaże się lepszy sam uważam że na Camp nou bedzie interowi bardzo trudno coś ugrać ale na San siro muszą sie postarać

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Nie wyśmiałem, ale zażartowałem. W innych kwestiach jesteśmy zgodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
mówiłem ten wynik daje szanse na awans do finału !

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
INTER INTER INTER!!!!!!! mamy szanse na finał:D

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wielki szacunek należy się dla Interu i dla "The Special One", kapitalne spotkanie w wykonaniu Mediolańczyków, mimo że przegrywali 0:1 to pokazali swoje cojones i wbili trzy gole "wielkiej barcelonie", która w tym spotkaniu nic ze swej wielkości nie pokazała, oby w rewanżu Inter utrzymał awans

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
oby utrzymał masz rację, licze na finał Bayern-Inter w ogóle Bayern i Inter mają jako jedyne szansę na potrójną koronę

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Inter vs Atalanta 3:1

0:1 05' Simone Tiribocchi
1:1 24' Diego Milito
2:1 35' McDonald Mariga
3:1 78' Cristian Chivu

W obliczu porażki Romy z Sampdorią 1:2, Inter wraca na fotel lidera i ma 2pkt przewagi nad Romą.

Ten tydzień jest niezwykle ważny dla ekipy Jose - rewanż z Barceloną w LM i w weekend mecz wyjazdowy z Lazio, który chyba jest ostatnią poważną przeszkodą w drodze po tytuł mistrzowski

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie gra "Aco" ?

Następny temat

ktokolwiek widział,ktokolwiek wie....

WHEY premium